lekarz Michał Taraszkiewicz

Lekarz rodzinny

Kompletny brak profesjonalizmu. Byłam na kwalifikacji do zabiegu. Miałam ze sobą stos dokumentacji medycznej, obrazy tk wraz z opisami. Opinie innych doświadczonych specjalistów. Co zrobił pan doktor? Nie spojrzał na dokumentację. Leniwie zajrzał do nosa i stwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku. Podważył przy tym opinie kilku bardziej doświadczonych lekarzy. Dopiero po trzeciej prośbie aby spojrzał na tk zrobił to z łaską i oczywiście upierał się przy swoim zdaniu. Nie polecam.

Pan doktor Michał Taraszkiewicz jest godnym polecenia fachowcem spokojnie podchodzi do sprawy zna się na rzeczy nic dodać nic ująć tylko ustawiać się w kolejce A wszystko będzie ok.jestescie w dobrych rękach miałem zabieg fess polipow wszystko super jeszcze raz polecam

Lekarz godny polecenia miałem zabieg fess polipow nosa i zatok w szpitalu miejskim w Gdyni chociaż po każdym zabiegu trochę trzeba się kurowac to na pewno nastepnego razu oddal bym się w jego fachowe ręce Polecam z całego serca i dzięki za profesjonalne podejście do sprawy

Cudowny lekarz i człowiek ! Wie co robi.Pomoże w każdej sytuacji . Jest lekarzem -laryngologiem godnym polecenia i zaufania!

Od dwóch miesiecy biegałam po lekarzach z "szumem, uczuciem pełnosci" w uszach. Wykonałam chyba wszystkie badania łącznie z rezonansem głowy, szyi i wieloma prześwietleniami odwiedziłam chyba wszytkich możliwych lekarzy żaden z nich nie był w stanie postawic diagnozy - a wrecz zasugerowano mi nawwt że moje objawy mogą mieć podłoże psychosymatyczne. Pewnego wieczoru ze względu na potężne zawroty głowy zostałam karetką przewieziona do szpitala. Tam neurolog wykonal mi TK głowy i inne badania.... i nadal nic. Aż do momentu gdy nie przyszedł pan Dr. Michal Taraszkiewicz po szczególowym wywiadzie i ...

Pewnego wieczoru ze względu na potężne zawroty głowy zostałam karetką przewieziona do szpitala. Tam neurolog wykonal mi TK głowy i inne badania.... i nadal nic. Aż do momentu gdy nie przyszedł pan Dr. Michal Taraszkiewicz po szczególowym wywiadzie i krótkim badaniu w jedną chwilę postawil trafną diagnozę- polożeniowe zawroty głowy . Nastepnie wykonał repozycjonowanie i.... było już lepiej, dużo lepiej... za tydzień jeszcze jedno i kolejne teraz jestem jak nowa. POLECAM PANA DOKTORA MICHAŁA TARASZKIEWICZ - WYJĄTKOWY SPECJALISTA.

Lekarz bardzo rzeczowy, wie co mówi, ma bardzo dobre podejście, sympatyczny, nieco zabiegany ale naprawde godny polecenia.pozdrawiam

Lekarz zdiagnozował u mnie chorobę trafnie,lecz zle dobrał leki. W wyniku czego musiałem udać się do lekarza rodzinnego po receptę. Szczerze nie polecam, lekarz z małym doświadczeniem zawodowym!

Nie polecam. Nie widzi człowieka!!!!! Nie zna się na medycynie!!!!!!!!!

Nie polecam. Nie widzi człowieka!!!!! Nie zna się na medycynie!!!!!!!!!

Pan dr Taraszkiewicz przyjechał do naszej mamy w związku z wezwaniem karetki pogotowia. Nie znajduję słów, żeby określić kompetencji, wrażliwości, empatii, stosunku Pana dra do pacjenta - starszej bardzo chorej osoby. Z całą stanowczością polecam tego lekarza, gdyż uważam, że jest przede wszystkim dobrym człowiekiem i lekarzem.