lek. med. Michał Tarkiewiczlek. med. Michał Tarkiewicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. med. Michał Tarkiewicz

Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentem studiów podyplomowch Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Wydział Lekarski Akademi Medycznej ...

Wydział Lekarski Akademi Medycznej w Lubinie ukończyłem w 2002r. Ukończyłem wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Stale pogłębiam swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uczestniczę w konferencjach i kongresach ...

11.08.2015

Moim zdaniem najlepszy lekarz medycyny estetycznej. Pan dr. pomógl mi ze zmianami skórnymi z którymi inni specjaliści ni dali sobie rady. Polecam

Magdalena

28.12.2013

Korzystam z zabiegu mezoterapii igłowej u doktora i jestem zachwycona, moja skóra jest nawilżona i mięciutka. Doktor jest bardzo profesjonalny, dokładny i indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. To najwspanialszy doktor medycyny estetycznej jakiego znam :)

Malgorzata

22.10.2013

Witam 28.10.2013 Pan Doktor Michal podnosil mi policzki zniwelowal zmarszczki pod oczami ,wygladzil bruzdy nosowe i powiekszyl usta efekt jest naturalny swierzy o 10 lat mlodziej samopoczucie rewelacyjne polecam wszystkim najlepszy fachowiec

21.05.2013

Jeszcze raz mówię : wspaniały fachowiec , wspaniałe podejscie do człowieka . Jestem zachwycona efektem mezoterapii Teosyalem Redensity , skóra promienna już po pierwszym zabiegu . Ból był tak minimalny ,że wrócę tam na kolejne zabiegi , do tego super atmosrera i zrozumienie . Polecam tego specjalistę wszystkim wymagającym osobom ,bo naprawdę jest najlepszy !!!:)

16.03.2013

Bardzo kompetentny,uczciwy lekarz z empatycznym podejściem do pacjenta. Efekt zabiegu super bez najmniejszych powikłań!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44