lekarz Michał Tomaszewskilekarz Michał Tomaszewski - zdjęcie profilowe

lekarz Michał Tomaszewski

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 2003 roku.

W 2012 roku zakończył staże specjalizacyjne, które odbywał ...

W 2012 roku zakończył staże specjalizacyjne, które odbywał w krakowskich szpitalach: im. św. Ludwika, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, szpitalu im. Jana Pawła II oraz szpitalu im. S. Żeromskiego. Z dziećmi pracuje od około 10 lat.

Poza pracą jako lekarz, zajmuje się też działalnością dydaktyczną w zakresie tematów związanych ze zdrowiem (w 2013 roku zakończył studia pedagogiczne) m. in. dla ...

Świetny lekarz, ode mnie ocena celująca! Zawsze poświęca dużo czasu na wywiad, badanie, szczegółowo tłumaczy chorobę i postępowanie. Wszystkie jego diagnozy jak do tej pory były trafne, a leczenie szybkie i skuteczne. Dodatkowo ma bardzo dobre podejście do pacjentów, dzieci nie boją się badania. Pan Doktor był u mnie na wizycie domowej, jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu. Szczerze polecam! Zamieściłam również swoją opinie na stronie www.znanylekarz.pl, tam Pan Doktor ma trochę więcej komentarzy :)