dr n. med. Michał Trąbkadr n. med. Michał Trąbka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Michał Trąbka

Urolog

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyłem w 2001 roku, uzyskując dyplom lekarza. Po ukończeniu studiów pracowałem w Oddziale Urologii w Lubartowie, St Joseph’s Hospital w Newport, Walia, Department of Urology of Diana, Princess of Wales Hospital, Grimsby, North East Lincolnshire, w Oddziale Urologii Szpitala w Ninewells, Dundee, Scotland ; przez dziewięć lat byłem również konsultantem urologii w Specjalistycznym Szpitalu w Stalowej Woli. Specjalizację z urologii z certyfikatem europejskim FEBU ukończyłem w roku 2009. W 2010 roku obroniłem pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w zakresie endoskopowej diagnostyki i leczenia schorzeń układu moczowego.

Jestem członkiem wielu krajowych i międzynarodowych prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Należę, między innymi, do Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Towarzystwa Endourologicznego. Jestem również zarejestrowany w Specjalistycznym Rejestrze General Medical Council w Wielkiej Brytanii.

Obecnie pracuję jako konsultant urolog Specjalistycznego Szpitala w Sandomierzu, gdzie wykonuję operacje z zakresu urologii klasycznej, endoskopowej i laparoskopowej. Specjalizuję się w endoskopowych operacjach laserowej dezintegracji złogów w moczowodach, nerkach oraz pęcherzu moczowym oraz w endoskopowych operacjach elektroresekcji i laserowego usuwania guzów pęcherza moczowego oraz prostaty.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty o Pana doktora. Obawiałem się konsultacji lekarskiej, ale jak się okazało bez powodu. Celnie rozpoznana przypadłość i wprowadzone skuteczne leczenie. Tego właśnie oczekuję od specjalistów ze swojego zakresu. Ze spokojnym sumieniem mogę każdemu polecić wizytę u doktora.

Bardzo dobry specjalista-urolog. Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i życzliwym podejściem do pacjenta. Podejmuje się trudnych przypadków, jednocześnie omawiając szczegółowo chorobę, sposób jej leczenia, wyniki badań i zabiegów. Rzadko kiedy spotyka się takich specjalistów, dlatego też polecam wizytę u doktora.

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.

Jeden z najlepszych urologów w Polsce. Bardzo dobry specjalista, o ogromnej wiedzy z zakresu swojej specjalizacji. Mimo tytułu doktora jest bardzo uprzejmy i z dużą uwagą podchodzi do leczenia. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.

Bardzo dobry i rzeczowy specjalista. Ze swoją przypadłością żyłam od wielu miesięcy a inni lekarze nie potrafili mi pomóc. U doktora od razu padła trafna diagnoza i rozpoczęte zostało leczenie. Bardzo uprzejmy człowiek, tłumaczący cierpliwie chorobę i sposób leczenia. Dziękuję i pozdrawiam :)

Na początku się dziadkiem zajmował, ale gdy pojawiły się problemy, to już nie chciał się nim zająć. Dziadek parę razy trafił do szpitala ale doktor jakby go omijał i nie chciał go leczyć, Dopiero Satłowski się nim zajł.

bardzo miły, uprzejmy,z poczuciem humoru co jest dość istotne w czasie pobytu w szpitalu a nade wszystko specjalista w razie problemów polecam

To bardzo dobry specjalista przy tym uprzejmy czlowiek, ktory z wielkim oddaniem i pasja sluzy pacjentom. Bardzo dokladnie wyjasnia przebieg leczenia. Oby wiecej tej klasy specjalistow pracowalo w stalowowolskim szpitalu.

Polecam. Konkretny. Kompetentny. Uprzejmy. Fachowy.

Polecam. Konkretny. Kompetentny. Uprzejmy. Fachowy.

Uprzejmy i kompetentny. Wyajśnił dokładnie proponowane leczenie

Uprzejmy i kompetentny. Wyajśnił dokładnie proponowane leczenie