lekarz Michał Wagner

Chirurg ogólny

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest w porządku, że już kończymy itd. Nie każdy lekarz wykazuje tyle cierpliwości i empatii do rozhisteryzowanych pacjentek jaką jestem ja. ...

Nie każdy lekarz wykazuje tyle cierpliwości i empatii do rozhisteryzowanych pacjentek jaką jestem ja. Badanie przeszło w bezstresowej atmosferze tylko dzięki wyjątkowemu podejściu Pana doktora. Potrafił tak pokierować pacjentem żeby jak najmniej się bał. A mnie wybaczył nawet szarpanie go za fartuch :) Po zabiegu powiedział że byłam bardzo dzielna :) Wszystkim polecam gastroskopię u Pana doktora Michała Wagnera, mimo terminów warto poczekać żeby to badanie zrobić właśnie u niego. Pan doktor po badaniu sam wręczył mi wynik i wszystko objaśnił. Dziękuję serdecznie Panie doktorze. /gastroskopia 20.04.2018 r. godz. 8.00/.

Chciałbym zawsze spotykać takich lekarzy. Pierwszy raz miałem robioną gastroskopię przy której lekarz od początku do końca zabiegu tłumaczył jak oddychać, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy, potem wytłumaczył wszystko co jest w opisie. I przy tym wszystkim skupiał się na pacjencie, robił to wszystko z życzliwością. Oby więcej takich lekarzy.

BARDZO DOBRY LEKARZ. JEST ZAINTERESOWANY PACJENTEM, WIDAĆ, ŻE BEZBŁĘDNIE I FACHOWO, A PRZEDE WSZYSTKIM Z SERCEM WYKONUJE SWOJĄ PRACĘ. OBY WIĘCEJ BYŁO LEKARZY TAKICH JAK PAN MICHAŁ WAGNER!

Bardzo dobry lekarz a najważniejsze że dobry człowiek.Miałam badanie gastroskopię żołądka i kolonoskopię i podejście do chorego jak do człowieka a nie numeru PESEL jak wielu innych lekarzy.Szkoda że tak mało jest dobrych specjalistów godnych polecenia.Mieszkanka z Świetochłowic

Pan dr.Michał Wagner to niesamowicie dobry i niezwykle kompetentny chirurg! Ja wraz z małżonką mieliśmy wykonywaną przez niego kolonoskopię oraz gastroskopię.Podejście do pacjenta i wiedza którą posiada pan doktor stawiają go na podium wielkich diagnostów tej dziedziny jaką jest chirurgia przewodu pokarmowego etc! Z ręką na sercu mogę polecić tego specjalistę jak i anestezjologa (niestety nazwiska nie znam) oraz personel pomocniczy który wykonuje swą wspaniałą pracę w Katowicach przy ul.Barbary.Pozdrawiam i dziękuję za tak dobrych lekarzy w naszym kraju! Damian i Elżbieta Kowalczyk.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice