Michał Wdowczyk

Pan Doktor opiekuje sie mna w trakcie ciazy. Jego kompetencje i wiedza nie budza zastrzezen. Jest to pierwszy lekarz ktoremu w pelni zaufalam. Mimo problemow ktore pojawily sie na poczatku ciazy, przyjelam jego zalecenia i proponowane leczenie co skutkuje prawidlowym jej przebiegiem. Pamieta pacjentki, prosi aby po wykonanych badaniach laboraratoryjnych zawiadomic go o wynikach. Jezeli pojawi sie cos niepokojacego prosi rowniez o kontakt telefoniczny, udziela wskazowek, ewentualnie przyspiesza wizyte. Badanie przeprowdza w sposob delikatny, zawsze sklada sie z badania ginekologicznego i usg oraz dokladnego wywiadu. W pelni polecam w szczegolnosci przyszlym mamom.

Lekarz godny polecenia. Zdecydowanie jeden z najlepszych specjalistów których napotkałam, a było ich wielu. Prowadził moja ciążę zagrożoną w sposób wyjątkowo troskliwy. Jest życzliwym i zdecydowanym lekarzem- zasób wiedzy wskazuje tylko na jego pasję jaka jest ginekologia. Nigdy nie traktuje pacjentki w sposób przedmiotowy- każdą pamięta i wysłuchuje i działa!;)

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza, prowadził moją ciążę w drugiej połowie aż do samego porodu. W trakcie ciąży cierpliwie a czasem szczegółowo i przystępnie objaśniał mi wyniki badań i obraz USG. Dr.Wdowczyk jest taktownym i kompetentnym lekarzem. W przyszłości planuję by kolejną ciążę być od początku pod jego opieką.

Lekarz godny polecenia,bardzo dobry i dokładny specjalista!Wszystko tłumaczy,ma cierpliwość do trudnych pacjentek,jest ludzki rozumie przejęcie przyszłej mamy:)Lepszego ginekologa nie poznałam.

Lekarz jak najbardziej do polecenia. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, jeżeli mam jakieś wątpliwości pytam i uzyskuję wyczerpującą odpowiedź. No jak widać po komentarzach nie wszyscy są zadowoleni ale niestety nie każdy musi być w 100% zadowolony mając różne wymagania. Ja jestem jak najbardziej na 100% zadowolona.

Bardzo polecam dr Wdowczyka. Pierwszy raz przyjął mnie mimo, że nie byłam zarejestrowana i mimo, że dotąd nie prowadził mojej ciąży. Zbadał mnie dokładniej, niż wszyscy wcześniejsi i pod każdym kątem. Poświęcił mi wiele czasu i cierpliwości. Gdy skierował mnie do szpitala, bo coś go zaniepokoiło, a potem spotkaliśmy się na korytarzu rozpoznał mnie i wypytywał, jak sytuacja. Mimo, że wcześniej byłam u niego tylko 2 razy. Takiego lekarza szukałam i polecam wszystkim :)

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jestem jego pacjentką od ponad 2 lat i muszę przyznać, że jest najsympatyczniejszym i najbardziej kompetentnym lekarzem, jakiego jak dotąd poznałam. Mimo tego, że wizyta nie jest prywatna, to pan Michał poświęca dużo czasu pacjentce, cierpliwie wszystko tłumaczy i jest bardzo miły. Badanie zawsze jest delikatne. Poznałam już wielu lekarzy (nie tylko ginekologów) i śmiało mogę stwierdzić, że nigdy jeszcze nie spotkałam tak miłego i kompetentnego lekarza przyjmującego na NFZ. Nigdy nie musiałam się upominać u niego o żadne badania, bo sam pilnuje swoich obowiązków. Podkreślam fakt, że nie jest to wizyta prywatna, ponieważ ZAWSZE idąc na NFZ do jakiegokolwiek specjalisty, po jakimś czasie lądowałam na wizycie prywatnej po to, żeby w końcu się mną zajął jak należy. Doktor Wdowczyk jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie polecam!

W 100% polecam Pana Michała jest bardzo miły, delikatny i kompetentnym lekarzem. Mogę powiedzieć że w końcu znalazłam swojego lekarza który potrafi zaopiekować się swoja pacjętką. Przy badaniu jest bardzo delikatny, wyczerpująco opowiada co robi i przy rozpoznaniu dokładnie wszystko tłumaczy. Przeprowadził u mnie zabieg histeroskopii, czułam się bezpiecznie i pewnie. Dostałam nawet nr tel w razie gdyby coś się złego działo. Po zabiegu doglądał mnie czy wszystko jest ok. Super polecam wszystkim Panią

Spokojny, taktowny. Lekarz anioł. Odnosił się do mnie z szacunkiem. Wizyta trwała ok 10-15 min. Polecam!!!

świetny lekarz,poświęca dużo czasu dla pacjentów,przy badaniu delikatny.

świetny lekarz,poświęca dużo czasu dla pacjentów,przy badaniu delikatny.