dr n. med. Michał Wieloch

Neurochirurg

Jest lekarzem specjalistą neurochirurgii. Dyplom lekarza uzyskał na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu w 1995 roku, a tytuł doktora nauk medycznych w 2003 roku. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu neurochirurgii ukończył w 2004 roku. Odbył staże kliniczne w Klinice Neurochirurgii Uniwersytetu w Kolonii (Niemcy) oraz na Oddziale Neurochirurgii w Royal Victoria Hospital w Belfaście (Irlandia Północna).
Dr Michał Wieloch zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób ośrodkowego ukła...

Super lekarz.uprzejmy.godny polecenia dla wszystkich którzy chcą być godnie potraktowani.czego nie można powiedzieć o dr.wasik

Z całym sercem polecam! Cudownie jest budzić się rano bez bólu. Jestem mega Szcześliwa , że mogłam oddać się w ręce tak utalentowanego specjalisty jakim jest Dr Michał Wieloch! Panie Doktorze z Wielkim Ukłonem DZIĘKUJĘ! A wszystkim którzy się zastanawiają nad wyborem operatora gorąco polecam Dr Wielocha.

Czytam co niektóre opinie i nie wierzę w to co widzę. To nie jest koncert życzeń. Dla mnie normalne jest, że lekarz ceni swój czas i pobiera wyznaczona opłatę, o której klient/ pacjent jest wcześniej informowany. Zainteresowany udaje się na wizytę prywatną z własnej nieprzymuszonej woli. Bez względu na to czy trwa ona "3 min" jak co nie którzy piszą czy też dłużej. Człowiek uczy się przez wiele lat, podejmuję się niezwykle ambitnej drogi życia decydując się ratować byt niejednego człowieka co z pewnością okupione jest niemałą dawką stresu, i jeszcze narażony jest na tego typu pretensje i uwagi.
Duże uznanie z mojej strony dla tak wybitnego lekarza. Doktor uratował kręgosłup mojego męża za co jestem wdzięczna. Pomimo napiętego harmonogramu znalazł czas pomiędzy operacjami aby przekazać inf. O stanie zdrowia pacjenta. Człowiek na wysokim poziomie i niezwykle opanowany, a przy tym widać że robi to co lubi.

Bardzo DOBRY LEKARZ. Półtora roku temu uratował życie mojemu mężowi któremu pękł tętniak w głowie.Dwa tygodnie temu Pan Doktor przeprowadzał reembolizacje tego samego tętniaka. Wszystko bardzo dobrze się udało. To świetny specjalista godny polecenia.Uprzejmy cierpliwy i z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Kierując się opiniami pacjentów dr Wielocha i ja trafiłam do Jego gabinetu, ale tak zaskoczona wizytą u lekarza nie byłam dawno. Mimo pytania pana doktora co dolega, to tak naprawdę żadnego szczerego zainteresowania problemem w danej chwili nie było. Nawet nie wiem, czy doktor słuchał, bo w tym czasie chyba najważniejsze było spoglądanie na listę pacjentów z danego dnia i ocenianie ile czasu jeszcze zajmą. Moja wizyta trwała ok 3minut mimo tego,że miałam ze sobą wyniki różnych badań. Jestem naprawdę zaskoczona nie tyle chłodem i oschłością doktora,ale szybkością z jaką ocenia stan pacjenta.Tak byłam pacjentką z NFZ i może dlatego tylko te 3 minuty po 5 miesięcznym na nie oczekiwaniu. Hmm..Nie neguję kompetencji doktora przy stole operacyjnym, bo może być dobrym fachowcem, ale pierwszy kontakt doktor-pacjent jest też ważny, a tutaj tego zabrakło.

Nie mogę wypowiadać się na temat kompetencji tego lekarza, ponieważ podczas wizyty stwierdził, że on nie zajmuje się diagnostyką. Polecił swojego kolegę i ..... skasował 120 zł. Tyle kosztuje u niego prywatna wizyta. Byłam u niego zaledwie kilka minut, nic nie wniósl do poprawy mojego stanu zdrowia. To było bardzo NIEUCZCIWE. Tak nie postępuje szanujący się lekarz. Mógłby chociaż wziąć połowę, bądź nic.

UPRZEJMY I RZETELNY LEKARZ! POOOOOOLECAM

UPRZEJMY I RZETELNY LEKARZ! POOOOOOLECAM

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i uprzejmości z jaką podchodzi do pacjenta. operował ostatnio mojego tatę ( kręgosłup), który praktycznie już nie chodził. Dwa dni po operacji robił bez kul pierwsze kroki. Naprawdę godny polecenia specjalista.

spokojny, cierpliwy, profesjonalne podejście do pacjenta.szczerze omawia chorobę i sposób leczenia, ale decyzję pozostawia pacjentowi.bardzo dobry lekarz, usunął guza bez powikłań.TAKI POWINIEN BYĆ KAŻDY LEKARZ.

Pan dr Wieloch to bardzo kompetentny, uprzejmy, cierpliwy lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia i sprawia, że pacjent czuje się bezpieczny. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza, to doskonały, utalentowany neurochirurg.