lek. med. Michał Wojdak

Anestezjolog

Lekarz z cudownym podejściem i z prawdziwego zdarzenia. Potrafi poświęcić czas pacjentowi i jego rodzinie. Wspaniale tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu. Z wielkim spokojem odpowiada na zadawane mu pytania. Zna się na tym co robi i wielu lekarzy powinno się od niego uczyć, ponieważ oprócz lekarzem jest po prostu człowiekiem z kompleksowym podejściem do danej sytuacji.

Wspaniały kompetentny lekarz z poczuciem humoru i profesjonalnym podejściem do pacjenta.To właśnie dzięki pomocy medycznej udzielonej przez Pana doktora uniknąłem szpitala,za co jestem bardzo wdzięczny.

Witam, Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor Michał przyszedł z nami porozmawiać na temat zabiegu i znieczulenia. Spokojnie wytłumaczył, odpowiedział na pytania, miał dużo cierpliwości i niesamowite ...

Witam,
Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor Michał przyszedł z nami porozmawiać na temat zabiegu i znieczulenia. Spokojnie wytłumaczył, odpowiedział na pytania, miał dużo cierpliwości i niesamowite poczucie humoru. Niby takie proste...Na mnie podziałało jak wentyl dla wszystkich negatywnych emocji.
Panie Doktorze - wielkie DZIĘKUJĘ. Za to, że był Pan tam wtedy, za to w jaki sposób rozmawiał Pan z nami przed zabiegiem i zaraz po, za fachowość, za empatię i za to naprawdę unikatowe podejście do młodego pacjenta i jego rodziców.
To była przyjemność "trafić" na Pana w tych nie do końca przyjemnych okolicznościach.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Rewelacyjny lekarz, do którego mam 100% zaufanie, jest kompetentny, uprzejmy i indywidualnie poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, z dużym zrozumieniem i wielką cierpliwością potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie! Lekarz godny polecenia innym pacjentom! Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy z prawdziwego zdarzenia jak właśnie Doktor Michał oddanych w 100% swojej pracy!!!

Kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie, ciepły, sympatyczny, spokojny, z poczuciem humoru, cierpliwy, łagodny, miły... Naprawdę, aż żal serce ściska że tak mało jest takich wspaniałych lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Łódź"?

endoterapia

93-569 Łódź
Przychodnia
Piotrkowska 106
90-004 Łódź
Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź