lekarz Michał Wojtaszek

Psychiatra

Bardzo rzadko można spotkać tak dobrego, doświadczonego i zaangażowanego lekarza w swoją pracę, jak Pan dr Michał Wojtaszek. Jest dokładnie takim lekarzem, jakim powinien być lekarz psychiatra. Bardzo miły, sympatyczny i empatyczny. Rozmawiając z Nim nie odczuwa się żadnego dystansu typu lekarz - pacjent. Polecam!

Naprawdę nie wiem skąd ten lekarz ma tak dobre opinie, bo czytając je mam wrażenie, że poznałam zupełnie inną osobą. Według mnie lekarz ten nie jest, ani wspaniałą osobą, ani tym bardziej lekarzem. Z pewnością nie jest też miły, czy sympatyczny, tylko sprawia takie wrażenie. ...

Polecono mi tego lekarza jako podobno ucznia dr Łączkowskiego, który podobno osobowościowo przypomina tego lekarza. Nic bardziej mylnego. Lekarz ten nie dorasta dr Łączkowskiemu do pięt.

Lekarzowi nie odpowiada, gdy pacjent przyjdzie na wizytę z osobą towarzyszącą i prosi aby wejść do gabinetu samemu. Teraz żałuję, że się na to zgodziłam.
Może Pan dr przeczyta sobie Ustawę o prawach pacjenta (konkretnie art. 21 tejże ustawy) i może się dowie, że jeżeli pacjent chce, aby ktoś mu towarzyszył w czasie wizyty lub badania to ma do tego prawo.

Lekarz podczas wizyty nie prowadzi rozmowy z pacjentem tylko go przesłuchuje.
Uzurpuje sobie prawo do wyrażania swoich subiektywnych opinii na temat życiowych decyzji pacjenta,
a przede wszystkim zadaje pytania naruszające prywatność pacjenta i nie mające nic wspólnego ze stanem jego zdrowia.
Rozumiem, że Pan dr uważa, że ma do tego prawo (bo zapewne wg lekarza tak ma wyglądać badanie przez lekarza psychiatrę) i dobrze się z tym czuje w przeciwieństwie do mnie.
Jeżeli lekarz po 20-25 minutach uważa, że wie już o pacjencie wszystko to, by postawić tą jedyną i słuszną diagnozę to ja Panu dr bardzo gratuluję.
Tylko, że ja po uczniu dr Łączkowskiego spodziewałam się czegoś więcej min. wnikliwości, ale ta cecha jest temu Panu obca.
Lekarzowi brak profesjonalizmu i empatii - badanie psychiatryczne nie polega na upokarzaniu ludzi, a ja się dokładnie tak czuję po kontakcie z tym Panem.

Posiada Świetne podejście do pacjenta, zwłaszcza do osoby starszej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

polecam bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

polecam bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Jestem stalym pacjentem Pana dr. Michala Wojtaszka. Uczeszczam regularnie co 2 miesiace na wizyte i jestem bardzo zadowolony. Temu lekarzowi zaufalem w 10000000000%. Polecam naprawde tego lekarza. Zawszs mnie wyslycha doradzi pozartuje. Super facet. Polecam rego lekarza. Bedziecie zadowoleni. Pozdrawuam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Radziejów"?

Szeroka 25
Centrum Homeopatii