lekarz Michał Wojtaszek

Psychiatra

Z ogromna nadzieja w sercu jechalam na wizyte z tata,ktorego dotknal kolejny raz udar mozgu niedokrwienny. Nie spodziewalam sie,ze w gabinecie spotkamy tak WSPANIALEGO LEKARZA,wrecz wysnionego,idealnego,ktory slucha z otwartym sercem i analizuje detale,co pozwala mu tak cudownie uzdrawiac dusze chorego. Nie wiem czy samo skromne slowo lekarz moze oddac chociazby w minimalnym stopniu Jego profesjonalizm,zaangazowanie i ta bijaca empatie do chorego.Z calego serca w imieniu taty jako pacjenta polecam szczerze i goraco Doktora,ktory niesie pomoc choremu i ukojenie dla Rodziny chorego. Marzeniem jest spotkac tak cudownego Doktora w tej dziedzinie medycyny !! Z wyrazami ogromnej wdziecznosci za uzdrawiajace spotkanie w gabinecie,skuteczne leki i wszelka pomoc zyczymy Doktorowi wszystkiego co najlepsze i tylko usmiechnietych pacjentow!

Ja mam 38l i do dr Wojtaszka jeżdżę już chyba 6 lat(nie liczyłem dokładnie bo nie pamiętam tego jak długo do niego jeżdżę). Od tamtego czasu kiedy pierwszy raz do niego pojechałem jeszcze przed wejściem do jego gabinetu byłem przekonany że on mi pomoże, a tu kiszka. Kiedy to wszedłem do jego gabinetu to zaraz zacząłem opowiadać mu o swoich problemach jakie dotknęły mnie 15 lat temu. Pamiętam to jak ten dr stwierdził u mnie jakieś zaburzenia urojeniowe jakich w ogóle nie miałem od urodzenia i zaczął mi przepisywać jakieś leki neuroleptyczne a dokładnie tzw. silne detergenty do prania mózgu po których jeszcze do dziś mam po nich bardzo poważne objawy uboczne takie jak zwiększenie zaników pamięci i tym podobne zaburzenia funkcji kognitywnych, a także kilka objawów neurologicznych(np. mimowolne przykurcze mięśniowe, osłabienie siły mięśniowej, osłabienie koordynacji ruchowej). Takowe objawy mu zgłaszałem kilka razy ale on nie chciał mnie w ogóle słuchać tylko do dziś mi gada że mam nie wyleczone jeszcze urojenia i nadal przepisuje mi te neuroleptyki, a dodam że lek jaki biorę już nie pamiętam jak długo jest tak drogi że szkoda komentować. Dzięki temu leczeniu u dr Wojtaszka zacząłem chorować bardziej niż jeszcze przed pierwszą u niego wizytą.

Bardzo rzadko można spotkać tak dobrego, doświadczonego i zaangażowanego lekarza w swoją pracę, jak Pan dr Michał Wojtaszek. Jest dokładnie takim lekarzem, jakim powinien być lekarz psychiatra. Bardzo miły, sympatyczny i empatyczny. Rozmawiając z Nim nie odczuwa się żadnego dystansu typu lekarz - pacjent. Polecam!

Naprawdę nie wiem skąd ten lekarz ma tak dobre opinie, bo czytając je mam wrażenie, że poznałam zupełnie inną osobą. Według mnie lekarz ten nie jest, ani wspaniałą osobą, ani tym bardziej lekarzem. Z pewnością nie jest też miły, czy sympatyczny, tylko sprawia takie wrażenie. Polecono mi tego lekarza jako podobno ucznia dr Łączkowskiego, który podobno osobowościowo przypomina tego lekarza. Nic bardziej mylnego. Lekarz ten nie dorasta dr Łączkowskiemu do pięt. Lekarzowi nie odpowiada, gdy pacjent przyjdzie na wizytę z osobą towarzyszącą i prosi aby wejść do gabinetu samemu. Teraz ...

Lekarzowi nie odpowiada, gdy pacjent przyjdzie na wizytę z osobą towarzyszącą i prosi aby wejść do gabinetu samemu. Teraz żałuję, że się na to zgodziłam.
Może Pan dr przeczyta sobie Ustawę o prawach pacjenta (konkretnie art. 21 tejże ustawy) i może się dowie, że jeżeli pacjent chce, aby ktoś mu towarzyszył w czasie wizyty lub badania to ma do tego prawo.

Lekarz podczas wizyty nie prowadzi rozmowy z pacjentem tylko go przesłuchuje.
Uzurpuje sobie prawo do wyrażania swoich subiektywnych opinii na temat życiowych decyzji pacjenta,
a przede wszystkim zadaje pytania naruszające prywatność pacjenta i nie mające nic wspólnego ze stanem jego zdrowia.
Rozumiem, że Pan dr uważa, że ma do tego prawo (bo zapewne wg lekarza tak ma wyglądać badanie przez lekarza psychiatrę) i dobrze się z tym czuje w przeciwieństwie do mnie.
Jeżeli lekarz po 20-25 minutach uważa, że wie już o pacjencie wszystko to, by postawić tą jedyną i słuszną diagnozę to ja Panu dr bardzo gratuluję.
Tylko, że ja po uczniu dr Łączkowskiego spodziewałam się czegoś więcej min. wnikliwości, ale ta cecha jest temu Panu obca.
Lekarzowi brak profesjonalizmu i empatii - badanie psychiatryczne nie polega na upokarzaniu ludzi, a ja się dokładnie tak czuję po kontakcie z tym Panem.

Posiada Świetne podejście do pacjenta, zwłaszcza do osoby starszej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

polecam bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

polecam bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Jestem stalym pacjentem Pana dr. Michala Wojtaszka. Uczeszczam regularnie co 2 miesiace na wizyte i jestem bardzo zadowolony. Temu lekarzowi zaufalem w 10000000000%. Polecam naprawde tego lekarza. Zawszs mnie wyslycha doradzi pozartuje. Super facet. Polecam rego lekarza. Bedziecie zadowoleni. Pozdrawuam.

Dr Wojtaszek jest lekarzem z powołania. Jest osoba kulturalną, spokojną, opanowaną, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jasno i precyzyjnie wyjaśnia problem, konkretny. Posiada Świetne podejście do pacjenta, zarówno młodego wiekiem i osoby starszej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Witam. Lekarz z "powołania"!!! Wspaniały specjalista,leczę się już u Niego 4 lata.Miły,sympatyczny,wysłucha pacjenta a także udzieli odpowiedzi na szereg pytań jak i wytłumaczy wszystko dokładnie.Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo,indywidualnie i poświęca mu tyle czasu na ile ten zasługuje. Lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach...Jestem młoda osoba i chciałam wyleczyć się z mojego problemu-dzięki dr. wychodzę na ludzi:) Nie przesadzam w pochwałach tego lekarza,jeśli macie problemy udajcie się do dr. Wojtaszka a sami przekonacie się,że piszę prawdę:) Pacjentka z małego miasta.

pan doktor potrafi słuchać, a nie tylko słyszeć pacjenta. polecam. E.

pan doktor potrafi słuchać, a nie tylko słyszeć pacjenta. polecam. E.