dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Wspaniały specjalista z właściwym podejsciem do dzieci. Naszemu Mikołajowi Pan doktor bardzo pomógł dziękuję : ) diagnozuje i leczy szybko i skutecznie bez dodatkowego stresu dla dziecka

Doktor Wolnicki jest bardzo miły, ma profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie. Sympatyczny :)

PAN DOKTOR TO CZARODZIEJ !!! BYŁAM WCZORAJ Z SYNKIEM U PANA DOKTORA, PIOTRUŚ SIĘ UŚMIECHAŁ PODCZAS CAŁEJ WIZYTY RÓWNIEŻ PODCZAS BADANIA ( U INNYCH LEKARZY ZAWSZE BYŁ OGROMNY PŁACZ ). POLECAM WSZYSTKIM MAŁYM PACJENTOM ORAZ RODZICOM KTÓRZY NIE CHCĄ ABY ICH MALUCHY CIERPIAŁY PODCZAS BADANIA!!! ...

PAN DOKTOR TO CZARODZIEJ !!!
Z POZDROWIENIAMI DLA PANA MICHAŁ
- RODZICE PIOTRUSIA K.

Świetny specjalista, w każdej chwili służy pomocą swoim pacjentom.Polecamy pana doktora wszystkim małym pacjentom...

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Kraków"?

Marek Górniak

Urolog dziecięcy
CENTERMED Kraków
Św. Łazarza 14

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Szpital św. Rafała
Adama Bochenka 12

Wiesław Urbanowicz

Chirurg dziecięcy
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
None
ulica Dolina 4 B
Kraków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Chirurgiczne Estetika-NOVA
ulica Tuchowska 6 B/5
Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego