lekarz Mieczysław Banaszewski

Laryngolog

dziurę miałem w uchu, diagnoza to dziura w uchu. Sam wiem, że woda przeciekała mi do gardła i nie mogłem się wykrztusić. Dostałem lek dicortinef ze sterydami i mam pewność, że wszystko jest solidnie wyleczone.

Miły, mocno starszy Pan, niedosłyszący i chyba też trochę niedowidzący. Choć przyszłam z gotową wręcz diagnozą - ropna angina, powiedział, że nic nie widzi. Na moją prośbę, że naprawdę ciepię a migdały są zawalone i leci z nich ropa, wystawił receptę na lek, który jest już wycofany z rynku jako nieskuteczny czy wręcz szkodliwy (!) Był zaskoczony, gdy go o tym poinformowałam. Lekarz miły, ale absolutnie nie powinien już pracować tylko przejść na zasłużoną emeryturę. Ja szczęśliwie tego samego dnia trafiłam do innego lekarza, który wdrożył odpowiednie leczenie. Zdecydowanie nie ...

Miły, mocno starszy Pan, niedosłyszący i chyba też trochę niedowidzący.
Zdecydowanie nie polecam!