lekarz Mieczysław Barański

Laryngolog, Pediatra

2,7

Problemem zgłoszonym przy rejestracji było sprawdzenie po pewnym wypadku oraz wyczyszczenie uszu. Wizyta skończyła się po minucie lekarz po powierzchownym sprawdzeniu powiedział ze jest w porządku i proszę wyczyścić sobie wodą z mydłem. Ta jakże cenna minutowa wizyta kosztowała 150zł za praktycznie powiedzenie dzień dobry i trzaśnięcie drzwiami. Odradzam korzystania z usług tego lekarza strata czasu i pieniędzy

Nie polecam ,kilka dni temu byłam na prywatnej wizycie z córką ,spotkanie trwało niecałe 10 min nie uzyskałam żadnej porady .Stracony czas i pieniądze

Bardzo solidny,uprzejmy,znający się na rzeczy lekarz.Potrafi przyjąć pacjenta w dzień rejestracji już podczas kończenia pracy w przychodni.Godny polecenia.

Brak zainteresowania pacjentem, mimo prywatnej wizyty,szkoda cennego czasu a także pieniędzy wydanych na ta wizyte,na pewno nie skorzystam z jego usług ponownie

Witam, nie jest to jedyny dobry laryngolog w mieście.Jest wielu innych rownie dobrych.Pozdrawiam Mariusz

Mariusz

Wspaniały lekarz! Jako jedyny potrafił wykluczyć chorobę, a co za tym idzie poważną operację (kilku lekarzy nie wiedziało co mi dolega, ordynator z Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu tylko zaglądając do ucha stwierdził, że operacja jest konieczna, zaczął się umawiać już na termin - bez wykonania jakichkolwiek badań). Naprawdę bardzo kompetentny człowiek, lepszego laryngologa nie spotkałam, a miałam do czynienia z wieloma.

Dobry lekarz - zna się na rzeczy. Bardzo mi pomógł. Znowu słyszę i bardzo mu za to dziękuję.