lekarz Mieczysław Dobroś

2,5
2,7
1,7
1,7

Nie polecam, to prawda ignoruje pacjenta i choroby. Wiem to z własnego doświadczenia.

Bardzo nieuprzejma osoba, wręcz drwiąca z człowieka. Opisuje mu swoje dolegliwości, a Pan doktor z nich się najnormalniej w świecie nabija i mówi, że w moim wieku takie objawy się nie zdarzają - cóż pojechałam do laryngologa do Krakowa - wysuchał - wydał zalecenia - dodatkowe badania, a następnie wyleczył. Na tym to chyba polega. PANA DOKTORA DOBROSIA ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

TEGO LEKARZA NIE POLECILABYM NIKOMU BRAK MU PODEJSCIA ODPOWIEDNIEGO DO PACJENTA

TEGO LEKARZA NIE POLECILABYM NIKOMU
BRAK MU PODEJSCIA ODPOWIEDNIEGO DO PACJENTA

Mozna powiedziec, ze pierwszy raz spotkalm tak niekompentnego lekarza.Pacjent skierowany do kontroli po przebytej chorobie rakowej, celem objecia kontrola.Nie zostala wogole przeprowadzona rozmowa zapoznania sie lekarza z historia choroby.(zero wywiadu)Badanie polegalo na zagladniecie do gardla szpatulka..do uszu wziernikiem, dotykowym pobierznym badaniu szyji i poleceniu wyczyszczenia uszu.(pomimo,ze pacjent mial wyniki badan USG, gdzie sugerowano biopsje)Rak byl w gardle gdzie tylko sonda mozna bylo zbadac ewent.zmiany.Nie bylo zadnej rozmowy...zadnego wyjasnienia.Osoba gburowata, nieprzystepna, nie wzbudzajaca zaufania.Nic nie pomogl (poza plukaniem uszu)nic nie wyjasnil.Zrobil na mnie wrazenie jak gdyby to nie byl lekarz , lecz jakas podroba.Sposob w jaki przebiegla wizyta nie jest godna polecenia nikomu.
Dodam, ze na ta wizyte aby sie dostac do specjalisty, trzeba oczekiwac od 4-j rano.To jest godne najwyzszejj nagany.

Najbardziej zmarnowane 100 zl ocenil moje dobrze slyszace dziecko na niedoslyszace tylko dlatego ze plakalo na jego widok a nie zrobil zadnego gestu w jego strone co z pewnoscia pozwolilo by sie dziecku uspokoic

:):):):):):):):):):):):):)

:):):):):):):):):):):):):)