dr n. med. Mieczysław Kossek

1,7
1,9
1,6
1,7

Ten czlowiek powinien miec zakaz leczenia dzieci. Trzymanie na siłe głowy pacjenta przycisniętej do oparcia fotela i wpychanie szpatułki do gardła na siłe to nie jest badanie. Do tego krzyki do dziecka " nie miel tym jęzorem"!!! Następnie parskanie i przeklinanie pod nosem w odpowiedzi na moje pytania. A następnie wyśmianie nas... Trauma dla dziecka. Żałuję, że nie przeczytałam opinii przed wizytą.

Szkoda czasu i pieniędzy, diagnoza błędna, leki nietrafione, nieuprzejmy, lepiej szukać innego lekarza

Co za typ? Chamski i arogancki! Już przy pierwszym kontakcie traktuje cię z góry. Badanie (płatne) w ramach Medycyny Pracy praktycznie bez badania. Gdy umawiałem się telefonicznie poprzedniego dnia wszystko pięknie i uprzejmie. Na drugi dzień 180 stopni w złą stronę. "Wszechwiedzący i mogący". Wciskał mi jakieś brednie, że ja próbuję coś zataić a badanie miał przeprowadzić na podstawie wcześniejszego badania audiometrycznego (czarno na białym). Pani w rejestracji założyła mi kartę ale nie dostarczyła do pokoju "doktora". W chamski sposób wygnał mnie po tę kartę. Powiedziałem, że ja tu nie pracuję jako goniec. Po jeszcze kilku ostrzejszych zdaniach wypisał zdolność do pracy. Podziękowałem, życząc miłego dnia i tyle. NIE POLECAM! ODRADZAM! NIGDY WIĘCEJ!!!

Nie polecam! Lekarz nie miły, arogancki, przypisał moje objawy chorobie żoładka, który lecze od 3-4 lat (odwiedzałem 2 gastrologów z tytułami większymi niż pan Kossek - mimo to śmiał kłócić się, iż to oni nie mają racje i karmią mnie przypadkowymi lekami). Nerwowo kłócił się ze mną uderzając rękami w stół, kompletnie olał wywiad, a badanie trwało może 20 sekund. Po przedstawieniu CZARNO NA BIAŁYM badań, iż mam gronkowca złocistego (wymaz z gardła) stwierdził, że żadnego gronkowca nie mam. Przepisał mi jedynie swoją śmieszną "recepturę", która polega na ssaniu 3 tabletek ISLA. Podczas rozmowy stwierdził także, że nie muszę do niego chodzić - ewidentnie zbył pacjenta. Strata czasu i pieniędzy, dyplom doktorski chyba zakupił na straganie. Miły zrobił sie dopiero kiedy zadałem pytanie "ile płacę za wizytę".

To moja pierwsza wizyta z dzieckiem. Z początku nieuprzejmy i arogancki. Przypuszczam, że gdyby nie przedłożone badania lekarz nie zainteresował by się przypadkiem. Raczej nie polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Nasz syn nieustannie kaszlał przez 9 miesięcy. Szukaliśmy ratunku u wielu wybitnych specjalistów - nikt nie umiał pomóc a nasze dziecko się kończyło. Wiktor był hospitalizowany w Gorlicach, Prokocimiu, Rabce i stan jego się nie poprawiał. Byliśmy z żoną na skraju wyczerpania nerwowego - kaszel zabijał nasze dziecko. Dzięki Bogu trafiliśmy na doktora Mieczysława Kossyka - on wyleczył nasze dziecko. Panie doktorze do końca życia będę Panu wdzięczny za pomoc.

Panie doktorze do końca życia będę Panu wdzięczny za pomoc.

Ta wizyta to jakaś kpina, lekarz niemiły! Nie udziela odpowiedzi na pytania to moja druga wizyta ze skierowaniem! Angina ropna a pan doktor przepisał tabletki do ssania na chrypkę i to wsyztko! prawie się przez niego wykończyłam, poszłam prywatnie do innego lekarza, wstyd, że ten Lekarz nie został jeszcze zwolniony

Tragedia, Tylko Kasa sie liczy! Zero dyskusji i porady a ponieważ dziecko bylo chore i marudne, to lekarz zalecił dać klapsa albo coś. .. stracony czas i pieniądze, które ten Pan z przyjemnością wrzuca do szuflady... Naprawde nie polecam

stracony czas i pieniądze, które ten Pan z przyjemnością wrzuca do szuflady...
Naprawde nie polecam

Dziecko było dziś "badane", lekarz nieuprzejmy, nie udziela odpowiedzi na pytania. Na pytanie co jest z węzłem u dziecka odpowiedział, że przecież go nie wyjmie i wyprosił nas z gabinetu. Takie osoby nie powinny pracować z dziećmi.

odradzam wizyty u tego lekarza jest bardzo niemiły lubi brać pieniądze a jak mu nie dasz to jest wręcz chamski dobrze że już nie pracuje w Instytucie