dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Hipertensjolog, Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Wspaniały i bardzo dobry specjalista.Leczył mnie wiele lat na toczniowe zapalenie nerek.Zawdzięczam mu życie.Dziękuje panie doktorze.

Leczę córkę u prof. Litwina od 15 lat. Zupełnie nie zgadzam się z wcześniejszą opinią. Nigdy nie oczekiwał ode mnie gratyfikacji, zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Takie opinie jak ta z kwietnia 2013 są bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące. Kiedy córka skończy 18 lat trudno będzie mi znaleźć lekarza, do którego będę miała takie zaufanie jak do profesora.

Beznadziejny zadufany w sobie człowiek, byłam z dzieckiem u niego i powizycie doszłom do wniosku że szkoda że nie ma testow predyspozycji. Nie polecam straszny czlowiek pozorant i zachecający do gratyfikacji w zamian za badania na oddziale. takich ludzi powinno się wyżucać z tak sznowanego zawodu jak lekarz. PozdrawiamB

PozdrawiamB

świetny lekarz. Podejście do dzieci i fachowe leczenie dają nadzieje na możliwości w dziedzinie medycyny. Pozdrawiam

Pan doktor opiekuje się moim dzieckiem od pierwszych dni życia. Pomimo ilości zajęć odpisuje na wiadomości. Patrzy na dziecko całościowo także w kontekście rodziny.

Wciąż poszukujesz "Hipertensjolog Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8