lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

Super lekarz bardzo kompetentny ,przywraca wiarę w służbę zdrowia.Szybka i skuteczna diagnostyka .Syn szybko wrócił do sportu

lekarz -porazka. zostalam skierowana do szpitala na Sporną z dzieckiem do chirurga.po kilku godzinach dr. Miodek obejrzal córke i odeslal nas do swojej przychodni na Wigury.po tygodniu jak bylo umówione..z tej przychodni odeslal nas spowrotem do szpitala na Sporną..i po tyg znow tam trafiłysmy tak jak było to ustalone..i znow dr. ze szpitala odesłał nas do prywatnej juz przychodni gdzie juz nie trafiłam z oczywistych wzgledów..to parszywe ze tacy ludzie kryja sie pod wydawaloby sie bezpiecznym fartuchem lekarza.żenada.

Bardzo dobry fachowiec,ma super podejście do dziecka i do rodziców

Bardzo dobry fachowiec,ma super podejście do dziecka i do rodziców

zdecydowanie polecam p. Miodka, pierwszy raz zetknęłam się z tak dobrym, kompetentnym i cudownie podchodzącym do dziecka i rodzica lekarzem. Dzięki niemu synek jest zdrowy

byłam z córką w tym szpitalu na sorze ale lekarz przyszedł dopiero około 12 w nocy a córka leżała tam od godz 17 .pielęgniarki bardzo miłe i uczuciowe ,kochane ale doktor mnie zawiódl

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Brzeziny"?

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Złotno 19