Mieczysław Pająkowski

2,1
2,4
2,6
2,1

Jeden z lepszych lekarzy z jakim miałem kontakt. Ogromne doświadczenie , uprzejmość i rzeczowość. Duża wiedza medyczna . Ponad 30 lat pracy w medycynie to ogromny kapitał zgromadzonej wiedzy o pacjentach i ludziach która przekłada sie na adekwatna pomoc tym którzy naprawdę jej potrzebują . Znakomity lekarz dla chorych pacjentów , natomiast dla symulantów , hipochondryków i żądnych wysłuchania spowiedzi na pewno nie do polecenia. Ci ludzie niech idą do psychiatry lub proboszcza . Polecam gorąco .

Well, I can't agree with previous commentators. I didn't face any rudeness or incompetence. I visited Dr. Pająkowski a few times and each time I got absolutely adequate attitude and treatment.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Skandaliczne podejście do pacjenta. Gburowaty ton, strata czasu.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Lekarz zamiast zająć się chorobą pacjenta, zajmuje się sugerowaniem mu, że przyszedł on jedynie po zwolnienie lekarskie. Wygłasza osądy bez przeprowadzenia jakiegokolwiek badania. Z góry zakłada, że wie lepiej czy pacjent się źle czuje, czy nie. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Mogę podziękować jedynie za zmarnowany czas.

Chamski w rozmowie. Zamiast udzielić teleporady rzuca skuchawka. Pretensje do pacjenta że wogole chce porady lekarskiej. Jak w kabarecie

Nie polecam. pajakowski zle zdiagnozowal u mnie chorobe i upieral sie ze ma racje pomimo ze udowodnilam mu blad

Przykro mi, ze musze dodac te opinie. Pan Pajakawski jest najgorszym lek. rodzinnym z jakim mialam stycznosc. Nie oceniam jego umiejetnosci jednak jego podejscie do pacjenta jest skandaliczne, rozmawia z pacjantem z podwyzszonym okrutnie gburowatym tonem. Mialam wrazenie, ze odpowiedz na pytanie jest dla pana wysilkiem. Nie wiem na jakiej podstawie mozna leczyc ludzi nie majac do nich szacunku. Powinien p. Pajakawski odbyc kurs umiejetnosci rozmawiania z czlowiekiem na godnym poziomie. Nie polecam!!Koszmar jedym slowem