lekarz Mieczysław Pruel

Ortopeda, Lekarz sportowy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,człowiek godny polecenia dla którego pieniądze nie są najważniejsze ale zdrowie człowieka.Wspaniały człowiek.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA.FACHOWO PODSZEDŁ DO MOJEGO PRZYPADKU USZKODZONEJ ŁĘKOTKI.OBECNIE JESTEM PO ZABIEGU I NIE ODCZUWAM ŻADNYCH DOLEGLIWOŚCI,KOLANO JEST W PEŁNI SPRAWNE.NADTO LEKARZ BARDZO UPRZEJMY I MIŁY.GORĄCO POLECAM I JESZCZE RAZ 'DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE'.

Lekarz bardzo miły, uprzejmy. Wzbudza zaufanie, kompetentny, spełnij moje oczekiwania, wymagania :) Polecam się do niego wybrać- szybko, sprawnie można załatwić badania np. sportowca

Gorąco polecam tego lekarza. Najwyższej klasy specjalista od urazów sportowych, chirurg. Podszedł do mojego przypadku profesjonalnie i kompetentnie. Sprawdziły się opinie wśród znajomych że to świetny lekarz. Mi leczy kolano

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Jastrzębie-Zdrój"?

Jan Lejman

47-200 Kędzierzyn-Koźle
Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno