dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

oanioł nie lekarz .wspanialy specjalista pierwszy raz rozumialam oczym lekarz do mnie mowi .Kubus przeszedl operacje bez stresu i komplikacji Pan doktor oddal mu nie tylko swoj talent ale i serce .fachowa opieka i przemile panie pielegniarki ,kazdy szpital na swiecie powinien brac przyklad z tego zespolu .jesze raz dziekujemy z calego serca!!!

Lekarz jakich malo, bardzo dobre podejscie do dziecka, moj syn pozwolił mu na wszystko a normalnie nie daje sie obejrzec a co dopiero dotknąc.Zaangazowany do samego konca,nie tylko do operacji i wzięcia pieniązków. Mam z nim kontakt mailowy, przesyłam mu zdjęcia i pytania. Na wszystko odpowiada- mieszkamy za granica ale ciągle mogę konsultowac przebieg gojenia syna po operacji. Polecam z całego serca.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU Z CAŁYM SERCEM POLECAM PANA DOKTORA NASZ SYNEK PRZESZEDŁ DOŚĆ SKOMPLIKOWANA WADE SPODZIECTWA OPERACJA TRWAŁA DŁUGO I TO BYŁO NAJGORSZE TRZY GODZINY W MOIM ŻYCIU ALE DZIS JEST SUPER NIE MA ŚLADU PO JAKIEJKOLWIEK WADZIE. SZKODA ZE MAMY TAK MAŁO LEKARZY W NASZYM KRAJU KTÓRZY TAK PIEKNIE PODCHODZA DO PACJENTA I RODZICÓW

W styczniu operował mojego synka. Warto dziecko powierzyć w Jego ręce.Jechaliśmy 320km i było warto. Jak dla mnie najwspanialszy lekarz na świecie.

PAN DOKTOR OPEROWAŁ MOJEGO SYNA Z POWODU SPODZIECTWA.EFEKT PRZERÓSŁ MOJE OCZEKIWANIA.WSZYSTKO UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ ŻADNYCH POWIKŁAŃ.MÓJ SYNUŚ JEST ZDROWY.PO WADZIE NIE ZOSTAŁO NAWET ŚLADU.DZIĘKUJE

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Maria Boczar

Chirurg dziecięcy