Mieczysław Wętka

Atmosfera bardzo sympatyczna i rozluźniająca, co dla mnie jest bardzo ważne, bo przed każdą wizytą u ginekologa jestem bardzo spięta. Jednocześnie Pan Doktor jest bardzo rzeczowy. O wszystkim informuje pacjentkę, odpowiada na pytania i wyjaśnia, stara się pomóc nawet jeśli posiadane wyniki badań nie dotyczą spraw ginekologicznych. Jest po prostu cudowny.

Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny lekarz. Prowadził moją ciąże praktycznie od samego początku, odpowiadał na każde moje pytania (czasem pewnie głupie :) ), na bieżąco rozwiewał każde moje wątpliwości. Do wszystkiego podchodził zdroworozsądkowo. W dodatku, tak po ludzku, po prostu normalny człowiek i niesamowity jajcarz :) Na finiszu to on podjął się cesarskiego cięcia, które przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a pozostały po nim ślad jest praktycznie niewidoczny (cięcie było perfekcyjne i blizna bardzo dobrze się zagoiła). Polecam każdej kobiecie!

Bardzo dobry lekarz, interesuje się pacjentami, pamięta jakie leki zlecał. Pan doktor przeprowadził moje pierwsze i nieplanowane cc. Strasznie się bałam bo byłam bardzo nastawiona na poród naturalny, ale operacja przebiegła sprawnie, a położna środowiskowa i mój lekarz prowadzący ciążę stwierdzili, że bardzo bardzo dobrze zostałam zeszyta i blizna się super goi. Po cesarce zaglądał, dopytywał czy wszystko OK. Polecam. Również polecam Okręgowy Szpital Kolejowy jako bardzo przyjazne miejsce na poród. Uważam, że skoro ordynator oddziału dr. Michaliski jest sympatyczny, rzetelny i odpowiednio traktuje pracowników i pacjentów, to za jego przykładem lekarze również mają odpowiednie podejście do pacjentów i nie traktują ich przedmiotowo - przykład idzie z góry. Mam nadzieję że będzie mi dane jeszcze rodzić w tym szpitalu i że za kilka lat będzie tam taka miła i rodziinna atmosfera jak w 2013 roku.