dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska

Alergolog, Pediatra, Gastroenterolog

Pani Doktor jako jedyna chciała pomóc mojej córce i specjalnie dla nas otworzyła gabinet. Uratowała nasze maleństwo za co będę wdzięczna do końca życia

Leczyliśmy u Pani profesor Szaflarskiej najpierw córkę, teraz syna. W sumie jeździmy na prywatne wizyty od 3 lat. Uratowała nam dzieci które miały silną alergie na mleko. Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza. Wiedza Pani profesor jest nieoceniona, przyjeżdżają do niej pacjenci z niemal całego kraju. Dzięki niej mamy zdrowe dzieci, wizyty zawsze przebiegają miło, rzeczowo i z wieloma poradami. Wcześniej wiele lekarzy z przychodni przepisywało nam miliony lekarstw i różne mleka, nic nie działało, nikt nie zdiagnozował problemu.Pani profesor na pierwszej wizycie zajęło to minute. Wspaniały lekarz z powołania!

Trafiliśmy do profesor Szaflarskiej z wcześniakiem. Po rozmowie, analizie wcześniejszych badań oraz zobaczeniu maluszka od razu zaczęła działanie. Diagnoza była trafna gdzie wcześniej 5 lekarzy nie wiedziało co jest Naszemu dziecku! Pani doktor interesowała się nawet gdy już jej rola się zakończyła. Najlepszy lekarz na którego mogliśmy trafić! Gorąco polecamy :) .

Witam, Co prawda jestem już osoba dorosła, ale nigdy nie zapomnę ile zrobiła dla mnie Pani doktor. Leczyłam się u niej przez całe dzieciństwo jako jedyna potrafiła postawić mi diagnozę. Po wielu latach pomagałam przy organizacji wykładów gdzie Pani doktor była jednym z zaproszonych gości. Przy rejestracji jak mnie zobaczyła po prawie 10 latach, sama z siebie zapytała jak się czuje i jak moje problemy czy się uspokoiło. Pamiętała wszystko co było związane ze mną. Byłam w szoku, że mnie poznała i pamientała moją historię choroby. To tylko świadczy o ...

Witam,
To tylko świadczy o tym,że człowiek nie jest jej obojętny i że każdego traktuje wyjątkowo.

Bardzo dobry specjalista. Dzięki Pani profesor synek został szybko zdiagnozowany. Ma teraz odpowiednią dietę dzięki, której zdecydowanie lepiej się czuje. Polecam Panią profesor i nam naprawdę bardzo pomogła. Bardzo dziękujemy 🙂

Dramat. Wizyta 10 minut, nic się nie dowiedzieliśmy. Takim lekarzem to ja też potrafię być.

miła i kompetentna Pani Doktor. nie olała nas tak jak inny lekarz gastroenterolog i alergolog... po zapoznaniu się z historia dziecka zaraz pokierowała nas do szpitala na badania a inni nie mieli dla nas czasu i miejsca.dodam ze jestem z województwa wlkp i nas nikt nie chciał przyjąć z dzieckiem na badania a dziecko ma od urodzenia problemy z wypróżnianiem!!! czasem warto pojechać 120 km do lekarza z dzieckiem i uzyskać w końcu jakąś pomoc!!!!jedyny lekarz co nas przyjął i postanowił nam pomóc, nawet w CZD leczyli tylko refluks a zaparć już nie. wiadomo że to trochę potrwa zanim się znajdzie przyczynę problemu, ale z czystym sumieniem polecam wizytę u Pani Doktor!!! oby więcej takich lekarzy było!

Arogancka i bardzo nieprzyjemna. Ma opinie wsrod lekarzy zupelnie niekompetentnej, odradzam wizyty prywatne (stawki astronomiczne!), chyba ze trafi sie do szpitala i wowczas trzeba miec nieprzyjemnosc obcowania z ta osoba.

Może i jest fachowcem ale nie w prywatnym gabinecie. Wizyta 150zł , 10min i dalej nic nie wiadomo co dziecku dolega. Krótka pogawędka, zero konkretów. Badanie na zasadzie oglądania i kilku pytań.TYylko że po wizycie to wiedzialam tyle samo co przed. Nawet nie mogła wypisać recepty na mleko i kazała iśc do Przychodni. Smiech na sali. Jesli chodzi o alergie to tylko i wyłacznie testy w szpitalu, zadne prywatne gabinety.Tylko niestety sie czeka no i tu nawet sama Pani profesor nie pomoże mimo wczesniejszych zapewniem o szybkim przyjeciu dziecka na oddzial w celu wykonania testów.

drogo, krótko, brak zainteresowania dzieckiem, zawiodłam się

drogo, krótko, brak zainteresowania dzieckiem, zawiodłam się