lekarz Mieczysława Dziurdzikowska-Celej

Wspaniały lekarz, godny polecenia, chodziłam do Pani doktor od urodzenia z synem.Szkoda że już nie przyjmuje w przychodni. Polecam serdecznie

Zdecydowanie polecam.Bardzo dobry diagnosta.

Zdecydowanie polecam.Bardzo dobry diagnosta.

Każdemu życzyłabym opiekę tak wspaniałego lekarza jakim jest pani doktor Celej. Mam dwóch synów, którzy są pod opieką pani doktor.Kompetentna, rzeczowa,miła, wielkiego serca a przede wszystkim oddana pacjentowi. Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla swoich dzieci. Najlepszy lekarz w województwie!!!! Moi chłopcy ją uwielbiają a ja jestem spokojna ponieważ wiem, że mają najlepszą opiekę pediatryczną jaką można sobie tylko wymarzyć!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Leczyłam się u lek Celej, i powiem szczerze, że kiedy tylko miałam okazję, to zmieniłam lekarza. Za każdym razem, gdy wchodziłam do gabinetu, miałam wrażenie, że przeszkadzam Pani Mirosławie. Zero tłumaczenia postępowania z chorobą, mało czasu przeznaczonego na pacjenta. Wydaje mi się, że mówienie pacjentowi, żeby nie kaszlał w gabinecie, bo rozsiewam zarazki jest nieporozumieniem. Raczej odradzam tego lekarza.

Leczę syna u dr Celej od 9.lat, w razie konieczności szukając pomocy u innych pediatrów. W porównaniu z innymi lekarzami jest zdecydowanie osobą bardziej kompetentną, co do diagnoz zawsze trafione,a na pomoc dr Celej można oczekiwać niemal w każdej chwili. Do tego niezwykle sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. POLECAM

Lekarz kompetentny, jednak jej metody leczenia wydają się dosyć schematyczne.

Lekarz kompetentny, jednak jej metody leczenia wydają się dosyć schematyczne.

Pani Doktor moze i jest uprzejma natomiast nie tlumaczy za wiele. Jej porady do konca nie sa trafne a metody postepowania z dzieciaczkami sa ze sredniowiecza np. termometr w dupke jak dzidzia nie moze zrobic kupy. U naszej coreczki stwierdzila kolke nie wytlumaczyla jak sobie z tym radzic jak malej pomoc tylko sie usmiechala i mowila ze trzeba czasu na wszystko. Mialam takie odczucie jakbym jej przeszkadzala przy porannej kawie.

100% TAK super pediatra.Pani doktor miła i znaąca się na żeczy.POLECAM

100% TAK super pediatra.Pani doktor miła i znaąca się na żeczy.POLECAM

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, małemu dziecku każe przestać płakać bo ona nie chce tego słuchać, nie tłumaczy zupełnie nic, ignoruje to co się do niej mówi. Absolutnie nie polecam

Nie miała czasu na tłumaczenie o szczepionkach. Mówiła, ze się spieszy... Miałam jeszcze kilka pytań do pani doktor ale wolałam sobie odpuścić. Nieprecyzyjna.