lekarz Mikołaj Kubasik

Chirurg plastyczny

Świetny, wspaniały lekarz- najlepszy. Jestem 2 tyg po op powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Troszczy się o pacjentów, po operacji kontakt tel 24 h Polecam!!!

Polecam. Kompetentny,nie owija w "bawełnę". Jestem bardzo zadowolona z zabiegu,kt.wykonal. Miły i sympatyczny.

Super człowiek i super lekarz wszystko dokładnie tłumaczy co i jak nie kryje przed pacjentem ewentualnie możliwych komplikacji i przede wszystkim nie przesadza z rozmiarem.Pan doktor stara się zrobić taki rozmiar piersi aby jak najlepiej pasował do sylwetki kobiety. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduje się na jakiś zabieg to tylko u Pana Doktora. Zadowolona pacjentka .

Zadowolona pacjentka .

wspanialy chirurg plastyk,mialam face lift oraz permalip jestem bardzo zadowolona

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM DR.KUBASIKA. JESTEM 3 TYGODNIE PO POWIEKSZENIU PIERSI-REWELACJA.PROFESJONALNE I LUDZKIE PODEJSCIE DO PACJETA.OPIEKA PO ZABIEGU REWELACYJNA. Z CZYSTYM SUMENIEM POLECAM:)

Z CZYSTYM SUMENIEM POLECAM:)

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Poznań"?

Gromadziński Zespół Medyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN
Polanica-Zdrój

Joanna Kurmanow

Chirurg plastyczny
Chirurgia Plastyczna Joanna Kurmanow
Gorczyczewskiego 7 lok. 1
60-111 Poznań