lekarz Mikołaj Kubasik

Chirurg plastyczny

Świetny, wspaniały lekarz- najlepszy. Jestem 2 tyg po op powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Troszczy się o pacjentów, po operacji kontakt tel 24 h Polecam!!!

Polecam. Kompetentny,nie owija w "bawełnę". Jestem bardzo zadowolona z zabiegu,kt.wykonal. Miły i sympatyczny.

Super człowiek i super lekarz wszystko dokładnie tłumaczy co i jak nie kryje przed pacjentem ewentualnie możliwych komplikacji i przede wszystkim nie przesadza z rozmiarem.Pan doktor stara się zrobić taki rozmiar piersi aby jak najlepiej pasował do sylwetki kobiety. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduje się na jakiś zabieg to tylko u Pana Doktora. Zadowolona pacjentka .

Zadowolona pacjentka .

wspanialy chirurg plastyk,mialam face lift oraz permalip jestem bardzo zadowolona

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM DR.KUBASIKA. JESTEM 3 TYGODNIE PO POWIEKSZENIU PIERSI-REWELACJA.PROFESJONALNE I LUDZKIE PODEJSCIE DO PACJETA.OPIEKA PO ZABIEGU REWELACYJNA. Z CZYSTYM SUMENIEM POLECAM:)

Z CZYSTYM SUMENIEM POLECAM:)

jestem po operacji powiekszenia piersi lekarz super godny polecenia

jestem po operacji powiekszenia piersi lekarz super godny polecenia

Godny polecenia :) operował mnie i 3 moje koleżanki (piersi i nos)wypełniał zmarszczki,super

Zdecydowanie polecam! Jestem szczęśliwą posiadaczka pieknych piersi, u mnie poszło wszytko gładko bez komplikacji, zbednych wizyt. Z czystym sumieniem polecam , mimo iż wiem , że nie zawsze apacjentki sa zadowolone. Pamietajmy jednak , że to nie zawsze jest wina lekarza, niedostosowanie się do zaleceń po zabiegu to jest niestety podstawowy problem, także dbajmy o siebie po zabiegu drogie pacjentki, nawet jak czujemy sie wysmienicie a zmiejszymy ryzyko komplikacji, kótre pożniej obarczamy lekazry

z pozory gładki i zainteresowany, w rzeczywistosci brak wiedzy i umiejetności

z pozory gładki i zainteresowany, w rzeczywistosci brak wiedzy i umiejetności

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Konsultacje przed i po na b. wysokim poziomie, pacjent jest informowany o przebiegu operacji, ewentualnych powikłaniach i o postępowaniu po zabiegu.