lekarz Mikołaj Musiał

Świetny lekarz, super podejście do dzieci. Empatyczny, wyczerpująco odpowiada na pytania, ale nie trzeba Pana doktora ciągnąć za przysłowiowy język, bo sam sporo wyjaśnia. Synowie bez płaczu i stresu, a rodzice zadowoleni z wyboru specjalisty. Polecam z całego serca!

Polecam w 100%, bez wątpienia lekarz z powołania. Przesympatyczny, kompetentny, zaangażowany, z poczuciem humoru i rewelacyjnym podejściem do dzieci i rodziców. Bardzo serdecznie dziękuję za leczenie i opiekę nad córką w szpitalu.

Bardzo serdecznie dziękuję za leczenie i opiekę nad córką w szpitalu.

Polecamy Pana Doktora.Bardzo sympatyczny i miły człowiek.Cierpliwie i wyczerpująco udzielił informacji dzięki temu córka zaufała lekarzowi i bez stresu na spokojnie podeszła do zabiegu.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko.Zyczymy wszystkiego dobrego i wytrwałości.

Nie polecam. Mimo to, że przyjechaliśmy z innego szpitala ze skierowaniem - podejrzenie wyrostka lekarz odesłał nas do domu z zaleceniami jak przy jelitówce. Po kilku godzinach wróciliśmy ponownie do szpitala, ponieważ pediatra od razu zdiagnozowała, że to wyrostek i, że mamy pilnie wrócić do szpitala. Na szczęście już nie było tego dr i przyjęła nas inna lekarka, która od razu podjęła się operacji. Jak się później okazało, było to przewlekłe ropowicze zapalenie wyrostka, zapalenie węzłów. Nie wiem dlaczego nie zostawił syna na obserwacji w szpitalu, tylko jeździliśmy od szpitala do szpitala..... Do szpitala mamy w jedną stronę 35 km. Wyrostek mógł się wylać. Z czystym sercem nie polecam.

Nie polecam. Pojechalam z dzieckiem ze skierowaniem z innego szpitala oddalonego o 35 km od szpitala, w ktorym przyjal nas dr, z podejrzeniem wyrostka. Doktor diagnozowal syna przez 7 godzin po czym uznał, ze to jelitowka. Pojechalilismy do domu i za pol godziny bylismy u pediatry, ktora obejrzala wyniki krwi i moczu syna, zbadala brzuch i od razu stwierdzila, że to jest ewidentnie wyrostek. Pediatra była oburzona, że doktor wypuścił nas do domu z podejrzeniem wyrostka. Gdyby się rozlał, już by syna nie było. Znowu musieliśmy wrócić do szpitala (35 km w jedną stronę), na szczęscie była już inna lekarka, która przyjęła syna na oddział, a w nocy zrobiła operację. Nie rozumiem dlaczego nie zostawił syna na obserwacji, byłby pod opieką. Nie zaufałabym temu dr, tym bardziej, że były dzieci na sali z podejrzeniem wyrostka i zostały wypuszczone do domu.

Polecam wszystkim pana doktora. Wspaniały człowiek wiem co mówie bo moje dzieci chorują i przeszłam przez recę wielu lekarzy. Jeżeli ma dzieci zazdrosze im takiego taty to tyle o podejściu do małych pacjętów.

Wizyta profesjonalna, mały pacjent zachwycony, mama doinformowana w każdym.calu. Bez pośpiechu, kompetentny, sympatyczny, uczciwy. Wiem, że jesteśmy w dobrych rękach.

Przemiły lekarz , wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania , nie robi nic na sile pozwala maluszkowi sie uspokoić dopiero wtedy przystępuje do pracy cechuje go ogromna empatia do małego pacjenta nasze maleństwo po zabiegu nareszcie zaczęło gugac bo wcześnie nie mogła

Może i ten Pan ma wiedzę i umiejętności, ale z całą pewnością brakuje mu najważniejszej cechy- empatii w stosunku do małego pacjenta jak i jego rodziców. Przeżyłam przez tego Pana najgorsze chwile swojego życia. Szanowny Panie Musiał mam nadzieję, że nikt nigdy nie potraktuje Pana tak podle jak Pan potraktował mnie. Nikt nie zasługuje na takie słowa, a zwłaszcza matka, która ponad wszystko ponad wszystko!

Super lekarz z powlania dla dzieci i rodzicow takich wiecej w naszych szpitalach powodzenia i wytrwalosci z biurokracja

Super lekarz z powlania dla dzieci i rodzicow
takich wiecej w naszych szpitalach powodzenia i wytrwalosci z biurokracja