dr n. med. Mikołaj Orłowski

Moje ciało było poturbowane przez szereg wypadków w moim życiu ale również nadwyrężone z innych przyczyn medycznych. Jako matka i kobieta, która od młodych lat miała do czynienia z całą masą chirurgów, nie tylko w Polsce, którzy szczycą się wyuczonym fachem i noszą głowę wyżej niż ich własny wzrost, pomijając już sadyzm z jakim wielu z nich traktowało mnie i często wykorzystywało do własnych nauk, jestem zobowiązana do udzielenia Państwu opinii na temat Dr Orłowskiego. Mianowicie, Pan Dr Orłowski jest jednym z nie wielu chirurgów, którzy potrafią myśleć i udzielać ...

Mianowicie, Pan Dr Orłowski jest jednym z nie wielu chirurgów, którzy potrafią myśleć i udzielać naprawdę przemyślanych opinii. Mimo twardych zasad, którymi się kieruje, jego diagnozy oraz efekty przeprowadzonych zabiegów lub operacji były zawsze kompatybilne z jego przewidywaniami. Doświadczenie, które posiada, mimo jego młodego wieku, także niejednokrotnie mnie mile zaskoczyło. Jestem także nad wyraz oszołomiona jego delikatnym obejściem i empatią do pacjentów, jakiej nigdy nie spotkałam w kontakcie z żadnym chirurgiem. I choć moje ciało niejednokrotnie wymagało i wymaga nadal pomocy specjalistycznej, mam nadzieję, że zawsze już zostanie w jego rękach.

Pełen profesjonalizm. Chirurg z powołania, zaangażowany, kompetentny, poświęcający czas pacjentowi.

Ciesze się, ze miałam szczęście trafić w tak dobre ręce.Profesjinalizm ,serdeczność, uprzejmość ,wyrozumiałość i dużo ,dużo więcej. Serdecznie dziękuję. Warszawa 12.09.17

Warszawa 12.09.17

Beznadziejny facet, potrafi tylko ładnie gadać. Nie polecam zepsuł mi chłopaka tz jego brak profesjonalizmu nie pozwala mu wrócić do pełni zdrowia

Absolutnie nie polecam tego lekarza, Arogancki, kompletnie pozbawiony empatii. W obliczu mojej umierającej siostry zachował się skandalicznie.

Lekarz z powołania , bardzo sympatyczny i pełny profesjonalizm, wspanały partnerski kontakt z pacjentem.

Doktor którego mogę polecić każdemu...pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta, opiekuńczość i cierpliwość, oby jak najwięcej takich lekarzy jak dr. Mikołaj Orłowski :)

Rewelacja, lekarz, ktoremu można zaufać

Rewelacja, lekarz, ktoremu można zaufać

Bardzo sympatyczny a przede wszystkim kompetentny lekarz. Wszystko wytlumaczy i ma czas dla pacjenta. Widać gołym okiem powołanie.Z takim lekarzem naprawdę nie ma się czego bać. Zdecydowanie można polecić.

Zdecydowanie można polecić.

bardzo mily i uprzejmy chirurg(przy nim nie ma czego się bać) :)

bardzo mily i uprzejmy chirurg(przy nim nie ma czego się bać)