mgr Milena Janusmgr Milena Janus - zdjęcie profilowe

mgr Milena Janus

Dietetyk

W ciągu 8 lat pomogłam już tysiącom ludzi w zrzuceniu zbędnych kilogramów jak i zmianie diety przy schorzeniach zdrowotnych.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu:

Dzienne, magisterskie, na kierunku: Technologia Żywości i Żywienie Człowieka;
Podyplomowe, na kierunku: Żywienie Człowieka w Profilaktyce Zdrowotnej;
Jest członkiem Wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Tworzę indywidualne programy dostosowane do Twojej pracy, aktywności fizycznej, rodzaju motywacji i preferencji smakowych ale również podtrzymuję motywację na każdym etapie kuracji abyś osiągnął wymarzony cel!

www.centrumzo.pl

Pełen profesjonalizm. Całym sercem polecam Panią Milenę. Bardzo mi pomogła. Dzięki Pani Milenie moge w końcu normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję za pomoc i Polecam!!!!

Bardzo dziękuję za pomoc i Polecam!!!!

Jestem bardzo zadowolona z opieki u Pani Mileny. Przez 3 miesiące schudłam 13,5 kg samej tkanki tłuszczowej. Pani Milena jest miłą i kompetentna osobą. Wytłumaczyła mi co robiłam źle oraz nauczyła mnie normalnie jeść już na co dzień. Polecam, skuteczność 100%.

Polecam. Dostałam od koleżanki kontakt do P. Mileny. Nie dało się u niej nie zauważyć bardzo dużej zmiany. P.Milena jest kompetentną i rzeczową osobą. Ja również też jestem bardzo zadowolona. Podejście jej jest bardzo motywujące do działania. Rozmawia się z nią jak z przyjacielem, wiec czasami moje wizyty kontrolne są bardzo długie. Dieta jest smaczna i porcje na pewno nie głodowe. Najważniejsze jednak że efekty mówią same za siebie.