dr Milena Szuszkiewicz

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Profesjonalne podejście a jednocześnie miła osoba, która wysłucha, zrozumie i pomoże poradzić sobie z problemem

Polecam Pani mgr Szuszkiewicz. bardzo dobre podejście, rzadko spotykane u psychologów, których "przerobiłem" czterech. Pani Szuszkiewicz faktycznie skupila na diagnozie, a nie na mieleniu problemów przez 10 wizyt. 2 wizyty, na 3 badania diagnostyczne, na 4 rozmowa,a wlasciwie opiniowanie badań. wczesniej chodzilem po 10-15 wizyt do innych "specjalistów" i nic z tego nie wynikalo. tutaj diagnoza i wiem co dalej robic. polecam!

Pani dr Milena Szuszkiewicz jest godną polecenia specjalistką. Główne atuty to profesjonalizm, szczere zaangażowanie, empatia i bardzo przyjemna atmosfera towarzysząca terapii. Pani Milena jest super diagnostą. Trafnie oceniając kierunek leczenia pomaga nie tylko pacjentowi, ale także jego najbliższym. Ze względu na potrzebę sesje terapeutyczne niejednokrotnie przekraczały ustalony czas. Świadczy to o przywiązaniu, życzliwości i o indywidualnym podejściu do pacjenta. Jestem mamą dziecka leczonego przez Panią Milenę. Bardzo nam pomogła i dalej pomaga. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co mogło by się stać gdybyśmy nie trafili do Pani doktor. Z ...

Bardzo nam pomogła i dalej pomaga.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co mogło by się stać gdybyśmy nie trafili do Pani doktor. Z całego serca polecam.

Pani psycholog ma dużą wiedzę diagnostyczną, ale mam wrażenie, że nie potrafi przełożyć jej na praktykę. Terapia zdecydowanie bardziej skupiała się na ciągłej stawianie diagnozy, a średnio na zmianach terapeutycznych. Poczułem się trochę naciągnięty na czas i pieniądze. Polecam tylko osobom, które potrzebują diagnozy i ewentualnego wystawienia opinii o swoim stanie zdrowia.

niestety nie polecam. po kilku wizytach, które trwały zamiast godziny kilkanaście minut, w niczym mi nie pomogła. Obiecywała pomoc, a potem zupełnie nic nie zrobił , oprócz patrzenia na zegarek podczas mojej wizyty, Zdecydowanie nie polecam

Kompetentne i kompleksowe podejście do człowieka (nie traktuje ludzi jak pacjentów!). Miła i uprzejma atmosfera pozwala się otworzyć. Pomogła mi z wieloma różnymi problemami. Polecam dorosłym i dzieciom!

NIE POLECAM,TYLKO NACIĄGNEŁA NAS NA PIENIAŻKI,NIBY PANI DOKTOR,,WIZYTA BYŁA NIBY PRYWATNA NIBY PUBLICZNA,

kompetenta Pani psycholog - swietny kontakt z dzieckiem. uczciwie polecam. poradziala sobie z problemem dziecka (i zarazem mojeje rodziny). dziekuje