lekarz Miłosław Bemben

Neurochirurg

Wspaniały lekarz operował mnie w odcinku szyjnym i uratował żyje ruszam się i jestem zadowolona . polecam każdej osobie z kłopotami

witam jak mam sie dostac do tego lekarza slyszalam ze jest bardzo dobry a potrzebuje pilnej konsultacju a przyjmuje on na NFZ czy prywatnie

jakby takich lekarzy było więcej... świetny jako człowiek i lekarz. Przede wszystkim nie straszy, tylko tłumaczy i to po ludzku :)

polecam jak najbardziej pana Miłosława, jest rzeczowy,dokładny,profesjonalny.

polecam jak najbardziej pana Miłosława, jest rzeczowy,dokładny,profesjonalny.

bardzo kompetentny lekarz, profesjonalista

bardzo kompetentny lekarz, profesjonalista

Lekarz z powołania, naprawdę "dusza" człowiek. Zdecydowany, konkretny, pełny profesjonalizmu. Moja mama była operowana przez tego lekarza, usunął Jej guza z głowy. Po operacji doglądał osobiście kilka razy dziennie. Naprawdę wspaniały człowiek i lekarz!

Bardzo dobry lekarz, fachowy, zdecydowany i konkretny. Mimo młodego wieku zna się na rzeczy. Sam z siebie załatwił wcześniejsze przyjęcie do szpitala, operacja bez powikłań. Lekarz był prawie cały czas na miejscu, odpowiadał na pytania, radził, doglądał. Jestem już 2 miesiące po operacji, widać ewidentną poprawę mojego zdrowia i samopoczucia. Polecam wszystkim tego lekarza, warto mu zaufać :)