lekarz Mirella Stanek

Lekarz rodzinny

2,9

Pani doktor jest osobą bardzo miłą, dociekliwą i potrafi odpowiednio pokierować pacjenta. Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz. Polecam!

Zostawię te wizyty u pani doktor.bez komentarza.żenada.kiedys to był lekarz z klasą.teraz siedzi jak za karę.

Leczę się u Pani Doktor około 20 lat. Moim zdaniem jest to lekarz z dużą dozą empatii dla pacjenta, rzeczowa, kompetentna. W mojej ocenie lekarz godny polecenia. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Niechętnie zajmuje się pacjentem. Absolutnie odmawia wydania skierowania do sanatorium. Nie polecam. Szukam innego lekarza

Po pierwszej wizycie lekarz rodzinny zrobil na mnie nie korzystne wrazenie. Kieruje mnie do NFZ po kwestionariusz na leczenie uzdrowiskowe.W NFZ-cie informuja mnie ,ze wlasnie lekarz rodzinny ma umowe, ma program i moze wydrukowac takie skierowanie. Ponadto nie honoruje opinii hematologa poniwaz opinia pochodzi z gabinetu prywatnego.Po kontakcie z hematologiem,dowiedzialem sie , ze lekarz rodzinny ma obowiazek honorowania opinii z gabinetu prywatnego, gdy wchodzi w rachube pogorszenie plytek MXD 18 %.

Po pierwszej wizycie lekarz rodzinny zrobil na mnie nie korzystne wrazenie.

widzę, że część opinii Pani doktor wypisuje chyba sama bo nie wierzę, że ma tak wielu "ślepych" pacjentów nie polecajcie tak beznadziejnego lekarza!!!

widzę, że część opinii Pani doktor wypisuje chyba sama
bo nie wierzę, że ma tak wielu "ślepych" pacjentów
nie polecajcie tak beznadziejnego lekarza!!!

Leki wypisuje owszem, ale ogólne. Po złym samopoczuciu i konsultacji ze specjalista okazało, że to leki minionej ery z silnymi efektami ubocznymi. Poza tym nie chciała wysłać mojej starszej cioci do sanatorium, bo jest schorowana, (typowe choroby starości - nic skomplikowanego), pytanie więc czy sanatoria sa dla zdrowych, czy dla chorych?!. Moim zdaniem ma wszystko wyliczone, mimo że jest potzreba, nie da skierowanie itp, bo limit...

Pani doktor nie ma czasu dla pacjentow. Wiele razy zbyla mnie, rutynowo przepisuje antybiotyki. Nie ma szans na badania okresowe. L4 wypisuje bez problemy- to jest plus. Ostatnimi czasy zrobila sie bardzo nieuprzejma- jeszcze kilka lat temu, jak zaczynala w przychodni- byla mila i starala sie bardziej.

Profesjonalizm i kontakt lekarz-pacjent na najwyższym poziomie takich lekarzy życzyłabym sobie.

Niestety Pani doktor nie dała mi okazji do pozytywnej oceny! W trakcie rozmowy telefonicznej poinformowała mnie że już nie przyjmuje nowych pacjentów i deklaracje wyboru lekarza mam składać gdzie indziej... po czym rzuciła słuchawką!

Niestety Pani doktor nie dała mi okazji do pozytywnej oceny!