Fantastyczny! Naprawdę wszystko opowiada, bardzo mnie to uspokaja. Wypełnieniem dziury stara się odtworzyć kształt zęba, żeby było czym gryźć, a nie zalepia dziurę pozostawiając płaskie "lotnisko". Polecam z całego serca.

Wykonał pracę jubilerską, nie zwyczajną protetykę :-) Super, że w Poznaniu jest taki fachowiec, który zna się na swojej pracy. Solidna firma - polecam!

Pan doktor jako jedyny lekarz dentysta (a odwiedziłam niejednego) zaproponował leczenie ósemek a nie ich wyrwanie. Wyjaśnił, że w przyszłości taki ząb może być bardzo potrzebny, gdyby zaszła potrzeba oparci na nim mostka lub koronki. Bardzo trudno dostępny ząb został przez pana doktora bezbłędnie oczyszczony i zapląbowwany. Inni dentyści odżegnują się od ósemek także dlatego że to trudna robota. Jestem wdzięczna za ocalenie zęba. Na następnej wizycie doktor poprawiał po innym dentyście wypełnienie na styku dwóch zębów, które sprawiało mi dyskomfort. Dysponując kamerą chirurgiczną dr, Iwanik pokazał mi i wyjaśnił ...

Na następnej wizycie doktor poprawiał po innym dentyście wypełnienie na styku dwóch zębów, które sprawiało mi dyskomfort. Dysponując kamerą chirurgiczną dr, Iwanik pokazał mi i wyjaśnił jaki błąd w sztuce został popełniony a następnie go sprawnie skorygował.
Doktor Iwanik to genialny, bardzo dokładny i delikatny dentysta a do tego tani! Polecam!

Polecam, Pan Iwanik jest bardzo dokładny i precyzyjny, cierpliwie tłumaczył mi co po kolei wykonuje w moim zębie.

Lekarz jest opryskliwy i bardzo niemiły. Poza tym po wizycie u tego pana musiałam ratować się u innego lekarza, czyli pieniądze wydałam dwa razy... Zdecydowanie nie polecam. Lepiej trzymać się od tego lekarza z daleka.

Bardzo polecam, leczę się u Pana Mirona od 7 r.ż.

Bardzo polecam, leczę się u Pana Mirona od 7 r.ż.