lekarz Miron Kafanka

Bardzo dobrze dobiera leki! Stara się doradzić oraz dopytuje o wszystkie szczegóły. Byle więcej takich lekarzy!

Jest bardzo mily, potrafi wytlumaczyc co dolega. Zna się na rzeczy. Byłem u niego wiele razy i zawsze przypisywał mi to co było trzeba. Serdecznie polecam!

Zlych opini byloby wiecej gdyby ludzie z malej miejscowosci nie bali sie byc szczerzy. Moje doswiadczenia z tym lekarzem nie sa dobre. Praktycznie mysialbym ksiazke napisac. Niestety na prosbe o skierowanie slyszy sie tylko, ze to z jego pieniedzy jest. ??

Pan "Lekarz" bardzo nieuprzejmy i krzyczy. Nie chce nawet skierować na profilaktyczne badania jak krew i mocz. Miałem problem z oskrzelami, przepisywał leki na zatoki (przecież ponoć ma swoją aptekę więc trzeba zarobić.. ) Gdyby nie inny lekarz to pewnie bym wylądował w szpitalu. Odradzam p. "Lekarza" i to nie tylko moja opinia w Kobylej.

Gdyby nie inny lekarz to pewnie bym wylądował w szpitalu.
Odradzam p. "Lekarza" i to nie tylko moja opinia w Kobylej.

bardzo dobry lekarz aby wszyscy tacy byli

bardzo dobry lekarz aby wszyscy tacy byli

miły w rozmowie, dokładny wywiad odnośnie choroby.

miły w rozmowie, dokładny wywiad odnośnie choroby.

Katastrofa!!! Nie kieruje na żadne badania. Nie zna podstawowych procedur (np. jak PRAWIDŁOWO wypisać skierowanie do szpitala).