dr n. med. Mirosław Banasik

Internista, Nefrolog

Wybitny specjalista, nefrolog. Szczerze polecam. Zajmuje się chorym holistycznie. Co szczególnie ważne, poświęcił mi bardzo dużo czasu, aby dogłębnie poznać problem. Z pewnością skorzystam z jego konsultacji w przyszłości celem kontroli wyników i leczenia.

LEKARZ PRZYJACIEL - taka perełka wsród lekarzy

LEKARZ PRZYJACIEL - taka perełka wsród lekarzy

Pan Mirosław to wspaniały lekarz ! Opiekuje się moją mamą po przeszczepie nerki. Mimo, że jest młody to świetnie zna się na tym, co robi. Bardzo szybko podejmuje trafne decyzje. Interesuje się pacjentem i poświęca mu dużo czasu. Oprócz tego jest osobą kontaktową, chętnie udziela informacji i z wyrozumiałością odpowiada na wszystkie pytania w przystępny sposób. Nigdy mnie nie spławił, ani nie był nieuprzejmy. Ponadto nie zadziera nosa jak inni lekarze. Mogłabym tak pisać jeszcze długo bo naprawdę dużo mu zawdzięczamy. Jestem pewna, że ktokolwiek trafi na tego lekarza będzie bardzo zadowolony.
Dziękuję Panie Doktorze :)

Bardzo kompetentny lekarz pracujący w Klinice Akademii Medycznej, umiejący słuchać chorego. Jest w stanie spojrzeć na pacjenta całościowo a nie tylko na chorobę jednego narządu. Pomógł mojemu ojcu w bardzo ciężkiej chorobie. Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Doktora. Pozdrawiam i bardzo dziękuję. Adam.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław