lekarz Mirosław Barcikowski

Nie polecam tego lekarza. Jakiś czas temu tak załatał mi dziurę w zębie że długi czas chodzilam z bólem, dzwoniąc tam jego asystentka poinformowała mnie że to na pewno nie od tego zęba który mi robił. Nie przyjęła na wizytę kontrolną. Poszłam do innego lekarza bo żadne środki przeciwbolowe nie działały a on musiał już zrobić kanałowe leczenie. Dzieki temu lekarzowi mam martwego zęba!!!

Naprawdę polecam.Moja córka powiedziała,że chce leczyć ząbki tylko u Pana droktora! Rozmawia z dzieckiem, mówi co będzie robił.Pani higienistka przesympatyczna. Polecam w 100%.

Bardzo ale to bardzo polecam tego Pana jak i rowniez Pania higienistke. Balam sie chodzic do dentysty( zrzilam sie poprostu) ale ten Pan zostal polecony wiec poszlam z wielkim strachem a wyszlam z usmiechem na twarzy :) Bardzo mily Pan jak i Pani, godni polecenia :) Wszystko super bez bolu, mila rozmowa jak i tlumaczenie :) Cena tego godna :) Napewno przyjde na kolejna wizyte :) Polecam

Najlepszy dentysta ever. Chodzę sama ponad 10 lat do Pana doktora- teraz również wiztę zaliczyła moja 3 letnia córka która po plombowaniu małej dziurki w jedynce powiedziała na do widzenia " ja tu jeszcze wrócę " POLECAM

POLECAM

Pan doktor rzeczowy, kompetentny, wszystko wyjasnia, podchodzi spokojnie, bez pospiechu, leczy bezbolesnie! Jakosc uslugi wysoka, ceny niewygorowane. Poza tym sympatyczny, stwarza atmosfere pelnego luzu :) Śmiało polecam!!! Osobiscie jestem bardzo zadowolona i ciesze sie, ze trafilam na Pana M. Barcikowskiego.

DOKTOR NA 5+ SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA,MOJA CÓRKA WRĘCZ Z USMIECHEM NA TWARZY MASZERUJE DO DENTYSTY!!!! DZIĘKUJEMY :)

Bardzo miły, sympatyczny i przede wszystkich kompetentny. Dzięki Panu Mirosławowi nie boję się już chodzić do dentysty:) Polecam

Chodziłem do różnych dentystów, bo szukałem kogoś kompetentnego, trafiłem do Pana Mirosława i od tamtej pory chodzę tylko do niego. Wszystkim polecam tego Pana, nie zawiedziecie się. Cena na standardowym poziomie. Biorąc pod uwagę jakość z jaką Pan Mirosław wykonuje swoją pracę, myślę że mógłby nawet zacząć żądać więcej za swoje usługi, a ludzie i tak by do niego chodzili, bo przecież na zębach się nie oszczędza. NAPRAWDĘ POLECAM

naprawdę polecam. mój 5-letni syn wył jakby go ze skóry obdzierali jak tylko zbliżaliśmy się do ajkiegokolwiek gabinetu stom. a tu niespodzianka. Pan dr. rewelacyjny. wszystko tłumaczy, pokazuje, spokojnie podchodzi. naprawdę polecam! ceny naprawde nie są wysokie. o wiele niższe niż w innym gabinecie zapłaciłam...