dr n. med. Mirosław Bira

Pan dr nawet w czasie artroskopi nie potrwfil stwierdzic ze mam zerwane wiezadlo krzyzowe, a noge wygial mi tak ze prawie polamal w biobrze. To bylo 9 lat temu, moze juz sie nauczyl

Zaznaczam pozytywną opinię, ale nie te najwyższą, ponieważ moim zdaniem mógłby nieco więcej czasu poświęcać pacjentowi. Być może to jednak znak czasów,że lekarze są tak bardzo zaganiani. Po doświadczeniach z zerwaniem więzadła krzyżowego i próbami najpierw stwierdzenia co się właściwie stało a potem leczenia/ rekonstrukcji u różnych specjalistów uważam, że lepiej znależć sobie solidnego lekarza i mu zaufać zamiast gonić za znanymi profesorami,którzy kompletnie nie mają czasu dla pacjenta. Jestem klasycznym przykładem tego, że u profesora jesteś jednym z wielu, nie poznaje cię i udaje że nie zna mimo, że ...

Po doświadczeniach z zerwaniem więzadła krzyżowego i próbami najpierw stwierdzenia co się właściwie stało a potem leczenia/ rekonstrukcji u różnych specjalistów uważam, że lepiej znależć sobie solidnego lekarza i mu zaufać zamiast gonić za znanymi profesorami,którzy kompletnie nie mają czasu dla pacjenta. Jestem klasycznym przykładem tego, że u profesora jesteś jednym z wielu, nie poznaje cię i udaje że nie zna mimo, że parę dni wcześniej po raz kolejny zainkasował okrągłą sumę za wizytę. Dr Bira natomiast profesjonalnie zajął się moim kolanem, zdiagnozował ostatecznie co mi jest, poinformował o sposobie leczenia, wziął nr telefonu i zadzwonił gdy zwolniło się miejsce na operację oraz nie uważa za przesadę, gdy dzwonię do niego i pytam np o mozliwość wykonywania tych czy innych ćwiczeń po operacji.
Nie wiem czy przyjmuje w jakiejś państwowej przychodni, natomiast u mnie pierwszy kontakt był przez "Księży Młyn".

Po 10 latach chodzenia od gabinetu do gabinetu trafiłam w końcu na P.dr Birę. Sympatyczny i kompetentny lekarz. Po operacji dłoni skończyły się problemy z sinieniem palców (wcześniej powiedziano mi że.."taka moja uroda.." Dzięki p. doktorowi uniknęłam poważniejszych konsekwencji gdyż w dłoni znajdował się tętniak. Polecam..Bywałam u p.doktora również w prywatnym gabinecie i nigdy nie odeszłam z niedoleczonym schorzeniem.

Witam. Zacząłem leczenie u Pana doktora Mirosława Biry, mam zaawansowaną chondromalację rzepki i martwicę aseptyczną w lewym stawie kolanowym. Korzystając z "pomocy" innych lekarzy, którzy nawet nie potrafili stwierdzić co dokładnie mi jest mogę z pełną świadomością powiedzieć, że Dr Bira jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałem w życiu, rzeczowy, miły, sympatyczny a przy tym specjalista w swojej dziedzinie. Wie dokładnie jak postępować z pacjentem. Budzi wielkie zaufanie, przy czym wprost "bije" od Niego sympatia i jego wielka wiedza na temat leczenia, dlatego zdecydowałem się bez wahania oddać w ręce Pana doktora i czekam właśnie na operację, którą ma przeprowadzić dr Mirosław. Polecam Go gorąco wszystkim.

jest to bardzo dobry lekarz . Pomógł nie tylko mi ale również moim znajomym oraz rodzinie

Nie zgodzę się z powyższą opinią. Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego zakończona sukcesem. Lekarz profesjonalista, interesuje Go los pacjenta, rozstrzyga wszystkie wątpliwości. Poczucie humoru to tylko zaleta doktora, zmniejsza bowiem dystans pacjent-lekarz. Najlepszy lekarz, jakiego znam, darzę Go zaufaniem i szacunkiem. Polecam!

absolutny brak wiedzy na temat więzadeł krzyżowych w kolanach oraz sposobów rehabilitacji takiego urazu, zero porady na co uważać, do tego nieuprzejmy śmiejący się przygłupio z pytań pacjenta. Odradzam.