lekarz Mirosław Bojanowski

Pulmonolog

Trafiłem do tego lekarza z dusznościami, które utrudniały mi normalne funkcjonowanie. Pan doktor dokładnie przeanalizował moje wyniki oraz dobrał odpowiednie leki. Dzisiaj czuję się o wiele lepiej i jestem w stanie prowadzić normalne życie. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, a doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem. POLECAM tego lekarza.

POLECAM tego lekarza.

Zdecydowanie odradzam Pana doktora, lekarz nieprzyjemny, znudzony pracą, nie powinien już pracować w zawodzie. Opowiadał z łaska na pytania. Zero komunikacji między lekarzem a pacjentem.

Trafiłem do tego lekarza z powikłaniami po Covidzie. Otrzymałem fachową poradę i szczerze mówiąc w końcu trafiłem na odpowiedniego specjalistę znającego się na chorobach płuc.

Konkretne i fachowe podejście do pacjenta. Już znalazłem swojego lekarza od płuc. Polecam tego specjalistę.

Z moją dolegliwością odwiedziłam wielu specjalistów ale żaden nie potrafił powiedzieć co mi dolega. Dopiero ten lekarz wnikliwie mnie przebadał i zalecił odpowiednie leki. Czuję się wspaniałe dzięki temu doktorowi. Polecam niezdecydowanym ponieważ jest to najlepszy specjalista w okolicy.

Lekarz z dużym doświadczeniem, który poradził sobie z moją choroba. Odwiedziłem wielu specjalistów ale dopiero ten lekarz trafnie postawił diagnozę i dobrał odpowiednie leki. Osobiście polecam tego specjalistę. Najlepszy w regionie.

Trudno się wypowiedzieć o umiejętnościach lekarza. To co popsuła żona lekarza nie zostało już przez męża naprawione, mama umarła

Leczyłam sie od 1985 roku i jestem wyleczona dzięki Temu lekarzowi

Leczyłam sie od 1985 roku i jestem wyleczona dzięki Temu lekarzowi

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. Trafnie zdiagnozował u mnie schorzenie oraz dobrał stosowne leczenie. Pomogło!!! Teraz mogę normalnie funkcjonować.

Teraz mogę normalnie funkcjonować.