lekarz Mirosław Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Dokładne badanie, bardzo życzliwe i kulturalne podejście do mnie oraz podana w sposób jasny i zrozumiały diagnoza. Pan doktor bez oznak zniecierpliwienia odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Jestem pod wrażeniem i gorąco polecam Pana Doktora.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Dokładne badanie, bardzo

Nie polecam. Lekarz stwierdził, że przecież nie jestem gwiazda telewizyjną to mogę chodzić do pracy. Miałam zapalenie tkanek miękkich i opuchnięta twarz

Bez względu na stan zdrowia pacjenta, zwolnienie lekarskie wystawia tylko wówczas jeśli wizyta obejmuje czas rozpoczęcia pracy pacjenta, wizyta popołudniowa nie obejmuje już wystawienia zaświadczenia lekarskiego za dany dzień. Twierdzi, że wszyscy nadużywają zwolnień lekarskich. W trakcie wizyty załatwia tylko jedną zgłaszaną dolegliwość, inne - odsyła na kolejną wizytę.

Bardzo dobry specjalista - godny polecenia. Uczciwy, punktualny i konkretny w leczeniu. Szczerze polecam lekarza.

Szczerze polecam lekarza.

Uważam, że to lekarz z powołania, przede wszystkim jest kompetentny. Stawia dobre diagnozy, wysłucha, wytłumaczy, dokładnie odpowie na pytania.

Nie polecam lekarza, może i jest miły, fajnie tłumaczy ale po trzech dniach gorączki i brania antybiotyku resztę choroby należy doleczyć w pracy bo chorobowego nie daje. Brak słów.