dr n. med. Mirosław Dziki

Neurolog

Wspaniały Lekarz.Miałem okazję być u Niego na oddziale neurologii i jestem zachwycony- całym Personelem,podejściem do pacjenta,zainteresowaniem dolegliwościami.Niezwykli ludzie,uśmiech nie schodził z ich twarzy.Czułem się jak w domu,jeszcze raz dziękuję z całego serca,dla mnie mistrzostwo świata.Całość mogę zamknąć słowami-Święta Rodzina.

Miałam możliwość przebywania na oddziale neuroligii w szpitalu w Rudnej gdzie Pan Doktor jest Ordynatorem . Dla mnie osobiście jest to wzór zarządzania i diagnozy pacjentów , doskonała organizacja oddziału i życzliwość i wysoka kultura w stosunku do pacjentów idąca w parze z kompetencją to dzisiaj rzadkość . A taki właśnie jest Oddział neurologii prowadzony przez Pana Doktora

Nie polecam. Pan dr nauk medycznych stwierdził, że dysku nie da sie od tak wcisnąć na swoje miejsce. Dal skierowanie na krio i masaż i powiedzial, że nic wiecej nie da sie zrobić w moim przypadku. W wieku 23 lat juz nie mogę chodzić i szukam ratunku u innych specjalistów z prawdziwej zdarzenia. Do dr długie kolejki oczekiwania a na koniec odeslanie z kwitkiem. Nie polecam

Byłam pacjentką po udarze mózgu w szpitalu im Świętej Rodziny Polecam nie tylko Lekarza, który jest kompetentny i empatyczny (co się rzadko zdarza w tym zawodzie) ale w ogóle oddział Neurologii której jest ordynatorem. Można ująć to - oddział życzliwy pacjentowi :-)

bardzo dobry lekarz,znakomity człowiek ,w stosunku do pacjenta rzeczowy moim zdaniem kompetentny a zarazem uśmiechnięty iradosny