lekarz Mirosław Gózd

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy, Radiolog

Jak dla mnie uczynny, bezinteresowny lekarz. Nadawał by się do szpitala polowego, bo krótko i na temat. Lepiej się mną zajął niż inny lekarz z doktoratem. Polecam!.

Wspaniały lekarz i dziwią mnie nieprzychylne opinie. Kilka lat leczyłam się u różnych specjalistów z powodu moich dolegliwości bólowych stopy i znacznego zniekształcenia palców i kości śródstopia. Pan doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i podjął stosowne leczenie. Jest bardzo uprzejmy i poświęcił mi dużo czasu aby rozwiać moje wątpliwości. To bardzo dobry specjalista w dziedzinie ortopedii najlepszy, którego poznałam, godny polecenia. Obecnie jestem po zabiegu operacyjnym i zdrowieję i widzę niesamowitą poprawę jakby nową moją stopę.

Lekarz jest postrzegany jako świetny specjalista. W szpitalu Wojewódzkim, gdzie pracuje odbieram go jako bezdusznego, czekającego na łapówkę gościa. Nic nie potrafi normalnym trybem załatwic, pacjent czeka na jego opinię 12 dni, podczas których hotelowo sobie przebywa w szpitalu. Cokolwiek ten lekarz powie pacjentowi jest bez sensu, bo nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości szpitalnej. Żaden zabieg nie jest realizowany w terminie, o którym ten Pan mówi. Jego kwalifikacji nie podważam, ale o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to.... Sami sobie dopowiedzcie. Na pewno jest świetnym ortopedą, zwłaszcza, gdy ta jego świetnośc jest podparta odpowiednimi argumentami... Ehhh...

nigdy w życiu do niego nie pójde! szrpie dziecko a mnie odpychał kiedy je uspokajałam podczas płaczu.dodatkowo umawia sie na konkretny termin a potem nie chce przyjac i zaprasza na następny dzien. mam gdzies takiego lekarza!

Polecam Pana doktora , wyjątkowy fachowiec z bardzo dobrym podejściem do niemowląt, udziela wiele cennych wskazówek młodym rodzicom , wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo uprzejmy.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Badanie przeprowadza szybko i sprawnie-co zwłaszcza maluszkom zapobiega niepotrzebnego stresu.

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim krótkim jak dotąd życiu. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny.

Byłam z córka. Zbadał w 30 sekund i przez 5 minut opowiadał co może być. Okazało się że może być wszystko. Starał się, był uprzejmy, ale jakoś nie do końca mi wszystko wyjaśnił. Może nie wiedział, ale mógł to po prostu powiedzieć. Nie miałabym pretensji.

Po przejściach- dość niemiłych z poprzednimi lekarzami byłam załamana! zwichnęłam rzepkę przy czym zerwały mi się troczki. W Luxmedzie trafiłam na p. Gózda- operacje ustalił mi zaraz po kilku dniach, tak bym czekała 3miesiące!!! po operacji miła opieka, serdeczność.. :) nawet p. Mirosław zadzwonił potem i pytał o kolano- super lekarz!

Lekarz bardzo kompetentny w tym co robi, widać ,że jest lekarzem z powołania i doskonałym profesjonalistą .Nie zawiódł mnie ani razu. Wielkim plusem jest to ,że doktor przyjmuje także dzieci. Posiada doskonałe podejście do pacjentów dorosłych jak i młodszych.