lekarz Mirosław Harasimczuk

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

Bywałam u tego lekarza kilkukrotnie z różnymi dolegliwościami. Trudno to nazwać przyjemnymi wizytami. Najlepiej odzywać się jak najmniej. Co prawda wysłucha dolegliwości, obejrzy gardło czy cokolwiek z czym przychodzimy. Na plus jest to że po wystawieniu recepty dokładnie opisuje sposób zażywania i upewnia się, że wszystko jest zrozumiałe. Podczas ostatniej wizyty po przepisaniu leków, zwrócił uwagę żebym NIE BRAĆ probiotyku przy antybiotyku. Na moje zaskoczenie i pytanie skąd takie zalecenie (zawsze słyszałam ze probiotyk jest konieczny), oburzył się i powiedział, że nie będzie się tłumaczyć. Mam brać tylko te leki, ...

Podczas ostatniej wizyty po przepisaniu leków, zwrócił uwagę żebym NIE BRAĆ probiotyku przy antybiotyku. Na moje zaskoczenie i pytanie skąd takie zalecenie (zawsze słyszałam ze probiotyk jest konieczny), oburzył się i powiedział, że nie będzie się tłumaczyć. Mam brać tylko te leki, które przepisał.
Zmieszana początkowo trzymałam się jego zaleceń, ale po tym jak antybiotyk nie zadziałał, a ja dodatkowo dostałam powikłań po antybiotyku - udałam się na wizytę do innego lekarza. Tym razem trafiłam na milą i skuteczną osobę, u której wizyta była przyjemnością. Był mocno zaskoczony pomysłem, aby nie brać ochrony przy antybiotyku i zajął się leczeniem moich powikłań.

Przesympatyczny człowiek! Spokojnie, dokładnie, bez pośpiechu wszystko wytłumaczył. Empatia tego Pana jest nie do opisania. Polecam w 100%.

Przemiły lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, pświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Polecam mocno.

Cudowny lekarz, pełen empatii, bardzo miły i uprzejmy (w przypadku zapalenia spojówek powiedział, że jeśli chcę to mogę pobiec do apteki kupić krople a on poczeka by mi je wkroplić osobiście). Bardzo polecam.