Mirosław Hejnicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Rewelacja! Polecam szczerze.Szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalistów wśród dentystów jak Pan Mirek.

Solidny fachowiec. Dziś rwałem u niego 8kę. Mimo iż bałem sie niemiłosiernie dokonał ekstrakcji w kilka sekund bez bólu. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Gość zna się na rzeczy i o to chodzi. Ja stawiam na niego i POLECAM!!!

Polecam lekarz godny polecenia , jeżeli chodzi o usuwanie super :)ilość poświęconego czasu jest godna naśladowania

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, wygląda trochę na zatroskanego, smutnego i nie nawiązuję kontaktu z pacjentem ale w sumie nie jest tam po to, aby zawierać przyjaźnie:) w swojej dziedzinie na pewno jest specjalistą, wyrwanie trudno ułożonej ósemki odbyło się bardzo sprawnie i bezboleśnie. Na koniec zostałam miło zaskoczona ponieważ za wykonaną przez lekarza usługę otrzymałam paragon fiskalny! co do tej pory w żadnym gabinecie się nie zdarzyło. Dodatkowo w gabinecie można płacić kartą! Szczerze polecam.

nawt dlutowanie osemek nie bylo problemem, zero bolu, wyrwanie pewna meska reka. nie wyobrazam sobie isc do innego chirurga, bardzo polecam mimo konkretnej ceny:-) poza tym przefajna Pani asystentka:-) tworza bardzo dobry duet:-) napewno tam wroce!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Kęty"?

Kęty

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne