prof. zw. dr hab. Mirosław Jabłoński

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista wyśmienite podejście do pacjenta To dzięki Panu Profesorowi wstałam z wózka inwalidy I nie jestem roślinką . mam kompleksowe leczenie Od 6 lat jestem leczona U Pana Profesor zaawansowana osteoporoza ze zlaniem patologicznym , uszkodzenie wielopoziomowe kręgosłupa , Mam leczenie osteoporozy zabiegi operacyjne rehabilitację i wszystko w ramach NFZ Zycie moje nabrało sensu chodzę na własnych nogach to zasługa Pana Profesora polecam gody zaufania ,Oby więcej było takich lekarzy ,

To prawda, wykształcenie w tym przypadku i tytuły przed nazwiskiem nie idą w parze z kulturą osobistą A pojęcie poszanowania godności drugiego człowieka jest zupełnie obce.

W prywatnym gabinecie tłumaczył mi jak to nie zoperuje mojego stawu skokowego. A w praktyce w klinice przy ul. Jaczewskiego w Lublinie, wykonał artrodeze piszeszczelowo- piętową bez poinformowania mnie o tym!!! Przebieg mojego leczenia w tejże klinice to czeski film! Bardzo nie uprzejmy, miły tylko wtedy gdy liczył na "odwdzięczenie się" . Nie polecam tego człowieka który ma innych za nic, gdyż uważa się za nie wiadomo kogo. Do dzisiaj jestem w szoku, a moja stopa jest w fatalnym stanie.

Powinien przyjmować tylko w prywatnym gabinecie...

Powinien przyjmować tylko w prywatnym gabinecie...

Nie wiem jak prywatnie, ale pacjentów z NFZ traktuje jak śmieci. Łaskę robi, że leczy. Wrzeszczy i upokarza publicznie pacjentów i swój personel. Jak widać wykształcenie nie idzie w parze z kulturą osobistą.

Oprócz wiedzy bardzo sympatyczny i ciepły w bezpośrednim kontakcie. Po wizycie zniknęły obawy związane z zabiegiem operacyjnym.

Nie polecam tego lekarza. Byłam po urazie kolana (zerwane więzadło ACL), na SORze założono mi tutor gipsowy po czym poszłam na wizytę do pana profesora, który kazał nadal trzymać nogę w gipsie. Po 3 tygodniach od urazu i 2 wizytach u p. prof. poszłam do innego lekarza, który stwierdził, że powinnam od początku mieć stabilizator a nie gips. Po zdjęciu gipsu okazało się, że mam zgięcia wszystkiego 50st. podczas gdy przed założeniem gipsu miałam pełny zakres. Zamiast informacji nt. kontuzji i proponowanego sposobu leczenia usłyszałam, że kobiety wogóle nie powinny uprawiać sportu.

superlekarz najlepszy z jakim miałem stycznośc !

superlekarz najlepszy z jakim miałem stycznośc !

Świetny specjalista, nie odmówi nikomu kto się do niego zgłosi.Leczy skutecznie i profesjonalnie.Wie jak postępować w każdym przypadku nawet w tym niespotykanym ( tak jak było u mnie). Wartościowy jako człowiek i godny polecenia.

Sympatyczny i konkretny lekarz. Szanuje pacjenta i skupia się tylko na nim. Doktor przepisuje trafne zabiegi jestem bardzo z niego zadowolony.