lekarz Mirosław Jaskułowski

1,7

Szerze mogę przyznać, że Pan dr posiada fachową wiedzę. Po długich poszukiwaniach konkretnego ginekologa, który w końcu powie co tak naprawdę mi dolega- natrafiłam na niego. Zlecił badania, zawsze wszystko wiedział "do przodu". Jednak jak się trafi na jego gorszy dzień, to pacjentki wychodzą z płaczem. Pan dr zlecił mi badanie, którego wyniki mnie przeraziły. Wizytę miałam dopiero za 2 tyg dlatego postanowiłam skonsultować je prywatnie wcześniej. Po wyjeśnieniu lekarzowi co jest nie tak i co wykryto w trakcie badań (przeprowadzanych przez innego lekarza) usłyszałam tylko: "dzisiaj nie mam czasu. Jeżeli chodzi o wizytę prywatną proszę wrócić za kilka godz, bo teraz mam za dużo na głowie. dowidzenia." Na prośbę wydania moich wyników badań aby skonsultować je z innym lekarzem usłyszałam że badania były robione na nfz i nie mam do ich prawa. Kpina. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie gorsze dni pana dr ale jak tu leczyć się z myślą, że może znów nadejdzie gorszy dzień a pan dr pokaże mi po prostu palcem drzwi? Szkoda, że tak zakończyła się moja przygoda z tym lekarzem, ale pewne jest to że nigdy więcej do niego nie wrócę, bo to w jaki sposób zignorował mnie i moje problemy przechodzi wszelkie granice.

Byłam u tego "lekarza" bo miał przeprowadzić u mnie badanie USG macicy, jednak mu się nie chciało i zrobił to używając lupy, jeszce był bardzo nie miły. To gbur, chciałabym zobaczyć jego dyplom ukończenia studiów medycznych, szczerze wątpię w jego umiejętności lekarskie. Po tym jak mnie potraktował musiałam pójść do psychologa. Nie polecam żadnej pani. Lepiej wydać kasę i skorzystać z lekarza takiego, który ma prywatną praktykę, Ci na Kasę Chorych są beznadziejni!!!!!! Magdalena

Byłam u tego "lekarza" bo miał przeprowadzić u mnie badanie
Po tym jak mnie potraktował musiałam pójść do psychologa.
Nie polecam żadnej pani.
Magdalena

jestem w ciąży w 14 tyg. najpierw wysłał mnie do szpitala a pożniej każe wracac do pracy gdzie nie ma warunkow poniewaz praca stojaca i w chemikaliach