dr MirosŁaw Kempa

Po prostu perfekcja pod każdym względem. Badania,rozmowa wszystko przebiegało tak jak powinno. Jestem zadowolona i z chęcią polecę tego specjalistę.

Po prostu perfekcja pod każdym względem.

Jak najbardziej polecam, kompetentny, godny polecenia i dokładny. Siostrę i koleżankę również do niego „wysłałam” i też są zadowolone.

Myślę, że jest dobrym lekarzem dla kogoś, kto przychodzi po receptę lub na badania kontrolne i generalnie na nic się nie skarżą. W ciąży jeszcze nie jestem, więc nie wiem, jak ją prowadzi. Doktor przyjmuje kilka razy w tygodniu, kolejka idzie dość szybko. Podstawowym minusem doktora Kempy jest to, że nie prowadzi kart pacjentek. Nie zapisuje, co im dolega, jakie leki zażywają, co przepisał. A ja w związku z tym, że mam problemy ginekologiczne, nie wyobrażam sobie, żebym miała to wszystko pamiętać. Wizyta też dość droga, tak mi się wydaje. ...

Dodatkowo jest małomówny, trzeba ciągnąć doktora za język. Niedelikatny. Miałam wrażenie, że się gdzieś spieszy. Jednak kilka kobiet ode mnie z rodziny chodziło do niego w ciąży i były bardzo zadowolone.

Dwie ciąże u pana doktora... po drugiej kiedy miałam w szpitalu problemy udawał,że mnie nie zna!!!I co z tego że jest delikatny skoro nic nie potrafi wytłumaczyć,doradzić,przygotować do porodu...do tego fatalny diagnosta!Zdecydowanie pdradzam.

Ja też rodziłam u tego lekarza i jestem zadowolona z wyboru

Ja też rodziłam u tego lekarza i jestem zadowolona z wyboru

Uprzejmy jako człowiek i godny polecenia jako lekarz

Uprzejmy jako człowiek i godny polecenia jako lekarz

jako lekarz jest uprzejmy i delikatny.rodziłam u niego i jestem zadowolona z jego opieki.