dr Mirosław Krzysztofik

2,8
2,7

Nie polecam tego lekarza. Zdiagnozował źle mnie i moją mamę. Nie wykrył u mnie nadżerki i torbiela, a u mamy stwierdził, że nie wymagane jest łyżeczkowanie, mimo że trzech innych lekarzy mówiło, żeby to natychmiast zrobić. Zarówno mi jak i mamie powiedział, że jest wszystko w porządku. Na szczęście kilka dni po wizycie u dr Krzysztofika trafiłyśmy do innego ginekologa. Szczerze nie polecam tego lekarza. Strata czasu i pieniędzy.

Jak dla mnie bardzo miły,konkretnie wszystko tłumaczy,przyjemny facet jak na razie:)Na usg wszystko opisywał i tak jak wcześniej wspomniałam bardzo miły

Zachowanie karygodne, poniża pacjentki których ciąży nie prowadził. Totalny brak zainteresowania przy przyjęciu na oddział

Rodzilam u niego dwa razy i jestem bardzo zadowolona, wszystko mi tłumaczył i pomagał w każdej sytuacji. Dziekuje za poswiecony czas i cierpliwośc

Pan dr przy pierwszym porodzie był - mimo że chodziłam do innego lekarza prywatnie - on mi pomógł bo inaczej bym się wykończyła. Synek urodził się cały i zdrowy , a Pan dr bardzo uprzejmy. Niedawno poroniłam dwa razy , lekarz do którego chodziłam nie zrobił mi nawet badań a kiedy szłam z krwotokiem do szpitala odwrócił się do mnie plecami ( a chodziłam prywatnie ) tu także zajął się mną Pan doktor , i zawdzięczam mu bardzo dużo . W Końskich już nie ma dla mnie innego lekarza ginekologa .

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Końskie"?

Piotr Kowalczyk

None