Mirosław Kuczera

2,7
2,4
2,5

Polecam, bardzo dobry lekarz. Zawsze rzeczowy i życzliwy. Wiele razy nam pomógł. Córka bardzo go lubi.

Polecam, bardzo dobry lekarz.
Zawsze rzeczowy i życzliwy.
Wiele razy nam pomógł.
Córka bardzo go lubi.

Ja byłam w Ośrodku Zdrowia i nie narzekam. W moim przypadku lekarz ten trafnie mnie zdiagnozował i wyleczył. Poświęcił mi dużo czasu i dobierał leki bardzo ostrożnie, aby stan mojego żołądka się jeszcze bardziej się nie pogorszył. Po miesięcznym leczeniu mój żołądek był w znacznie lepszym stanie niż na początku. Polecam

Ja byłam w Ośrodku Zdrowia i nie narzekam.

Lekarz to bardzo duże słowa jeśli chodzi o Pana pediatrę. Brak podejścia do dzieci. Kompletnie nie trafiona diagnoza i to nie raz nie dwa nie trzy....razy. Jeśli chcecie spać spokojnie i nie martwić się o stan zdrowia własnego dziecka. Omijajcie tego pediatrę szerokim łukiem. Podczas wizyty nie bada dziecka szczegółowo. Myślę że nadaje się tylko do wypisywania recept, a i to mu czasem nie wychodzi.

Podoba mi się, że nie przepisuje od razu antybiotyków. Jeżeli to możliwe to próbuje leczyć bez nich. Przepisuje leki na alergię "na znów".

nie polecam po raz kolejny po leczeniu dziecko musi isc na prywatna wizyte do innego lekarza. Odnosze wrazenie ze jest mu obojętny los dziecka.

Co do diagnozy- trudno powiedzieć bo lekarz bardzo mało mówił :)wypisał receptę. Zgadzam się z opiniami poprzedników /nie dotyczy osoby zadowolonej!/.

bada dziecko jakby siedział tam za karę, nie wzbudza zaufania, jak dotychczas z gorszym pediatra nie miałam styczności

KOSZMAR POPROSTU NIE WIERZE JAK TEN SAM LEKARZ MOZE TRAKTOWAC DZIECKO INACZEJ NA WIZYCIE PRYWATNEJ I INACZEJ W PORADNI JESTEM W SZOKU.NIEDAWNO SIE DO NIEGO PRZEPISALAM I JUZ PO PIERWSZEJ WIZYCIE ZACZEŁAM ZAŁOWAC. ODRADZAM:(

ODRADZAM:(

Powiem tak...owszem ten pan jest bardzo mily jak sie leczy dziecko u niego prywatnie!!!a w ośrodku zdrowia traktuje dziecko jakby go widzial pierwszy raz na oczy....Za kase wlazl by do d....za przeproszeniem!!!!

Świetny lekarz, najpierw wyleczył mnie, a teraz leczy akże moje dziecko. Lepszego lekarza nie znalazłam.