lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.

Rodzice po dzisiejszej wizycie są na lekach uspokających nie mogę ich uspokoić. Pan dr zapytał po co do mnie przyszliście i czy już mają uszykowaną łazienkę bo na wózku tata będzie jeździł bez uprzedniego wytłumaczenia co się dzieje. Znalazł się pan i władca. Niestety dr przydałoby się szkolenie przede wszystkim z psychologii ,albo zająć się kładzeniem kostki , może tam by ludziom nerw nie szarpał.

Rodzice po dzisiejszej wizycie są na lekach uspokających nie mogę ich uspokoić.