lekarz Mirosław Melaniuk

Chirurg naczyniowy

Jest wspaniałym człowiekiem, który traktuje pacjenta z godnością. Dzięki niemu moja 84-letnia babcia Janina żyje mimo tego że szanse nie były zbyt wielkie. Tacy ludzie jak on są bohaterami w dzisiejszych czasach i zdecydowanie należy mu się szacunek. Dziękuję Panu w imieniu całej naszej rodziny. Łukasz

Łukasz

Wspaniały człowiek 100% fachowiec miły dla pacjentów.Na oddziale którym kieruje czujemy się jak w domu rodzinnym.Serdecznie dziękuję Panie Ordynatorze.Pozdrawiam Eugeniusz Burlik.

Jest bardzo miłym i wzbudzającym zaufanie lekarzem.Bardzo dobry profesjonalista w swojej dziedzinie medycznej.Godny polecenia.

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz!! Mój szwagier cierpi na miażdżycę tętnic,17 lat temu miał operację na nogę, po tym czasie choroba znów dała o sobie znać w postaci tętniaka w pachwinie.Wezwano karetkę, która zawiozła go do Rzeszowskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Wykonano zabieg, który miał udrożnić tetnicę w tym celu wykonano 3 nacięcia na stopie, która niestety już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Okazało się, że nie udało się udrożnić tętnicy i stopa zaczęła puchnąć. Po wizycie kontrolnej w tejże placówce lekarz stwierdził, że ...

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz!!
Mój szwagier cierpi na miażdżycę tętnic,17 lat temu miał operację na nogę, po tym czasie choroba znów dała o sobie znać w postaci tętniaka w pachwinie.Wezwano karetkę, która zawiozła go do Rzeszowskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Wykonano zabieg, który miał udrożnić tetnicę w tym celu wykonano 3 nacięcia na stopie, która niestety już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Okazało się, że nie udało się udrożnić tętnicy i stopa zaczęła puchnąć. Po wizycie kontrolnej w tejże placówce lekarz stwierdził, że nogę trzeba amputować bo grozi SEPSA !! Na szczęście znalazłam informacje o Panu Doktorze Melaniuku, który zajął się bardzo troskliwie moim szwagrem i przeprowadził operację, która była bardzo ryzykowna. Teraz po około 4 miesiącach leczenia i ubytku prawie 80% stopy szwagier(78 lat) wraca do zdrowia i może chodzić na własnych nogach.
To tylko dzięki dobremu sercu Pana Doktora Melaniuka i jego wiedzy medycznej mogę cieszyć się z powrotu do zdrowia mojego szwagra.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Doktorowi za uratowanie życia i zdrowia mojemu szwagrowi. Życzę Panu wielu lat w zdrowiu oraz sukcesów medycznych.
Pozdrawiam z Sokołowa Małopolskiego.

Bardzo dobry lekarz. Jestem po operacji żylaków kończyny dolnej już kilka lat i jest ok,nawet blizny są już niewiele widoczne. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Lublin"?

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego

Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin
LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin