dr Mirosław Midura

3,3
3,3

Bartek

12.02.2017

Bardzo dobry doktor;uczciwy spokojny,znakomite podejście do pacjenta.Postawił mnie na nogi i mogę chodzić to jest najważniejsze.Z czystym sumieniem polecam tego doktora.

14.09.2012

Dr Midura to człowiek,który wybrał własciwy zawód,a swój talent i umiejętności przekuwa na korzyść pacjenta.Jego podejście,wyrozumiałość,cierpliwośc wzbudzają zaufanie.Jestem po endopretezie od dwóch lat/mój wiek?-"niestety, po południu"/.Pozdrawiam Doktora i polecam innym tak wspaniałego chirurga!!!Danuta B.z Leska

12.05.2012

Znakomity lekarz. Moja kontuzja jest dosyć skomplikowana, lekarze, u których byłam przed wizytą u doktora Midury załamywali ręce, nie wiedzieli co jest grane z nogą i nie starali się dowiedzieć. Doktor Midura robi, co się da i zleca najróżniejsze badania żeby znaleźć przyczynę choroby. Wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze ma czas dla pacjenta. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

07.04.2012

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

13.12.2011

jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.Ja przeszłam operację stawu kolanowego-rekonstrukcję wiązadła,jestem bardzo zadowolona z metod, które pan doktor stosował, szybko wróciłam do zdrowia,dziękuję.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mielec"?

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22/17 780 05 53