dr Mirosław Midura

3,4
3,4

Bogusław

09.04.2017

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !

Bartek

12.02.2017

Bardzo dobry doktor;uczciwy spokojny,znakomite podejście do pacjenta.Postawił mnie na nogi i mogę chodzić to jest najważniejsze.Z czystym sumieniem polecam tego doktora.

14.09.2012

Dr Midura to człowiek,który wybrał własciwy zawód,a swój talent i umiejętności przekuwa na korzyść pacjenta.Jego podejście,wyrozumiałość,cierpliwośc wzbudzają zaufanie.Jestem po endopretezie od dwóch lat/mój wiek?-"niestety, po południu"/.Pozdrawiam Doktora i polecam innym tak wspaniałego chirurga!!!Danuta B.z Leska

12.05.2012

Znakomity lekarz. Moja kontuzja jest dosyć skomplikowana, lekarze, u których byłam przed wizytą u doktora Midury załamywali ręce, nie wiedzieli co jest grane z nogą i nie starali się dowiedzieć. Doktor Midura robi, co się da i zleca najróżniejsze badania żeby znaleźć przyczynę choroby. Wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze ma czas dla pacjenta. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

07.04.2012

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mielec"?

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22/17 780 05 53