lekarz Mirosław Moskalewicz

Byłam dziś na pierwszej wizycie u Pana doktora w ramach NFZ Jestem zachwycona podejściem,ogromem wiedzy i spokojnym podejściem do pacjentki. Umówiłam już kolejna wizytę.

Leczę się u pana doktora od końca zeszłego roku.Zgłosiłam się na cytologię, miałam tez robione usg dopochwowe i badanie ginekologiczne.3 w jednym😊 wszystko super,ale cały kompleks usług trwał 5 minut! Dokladnie po tym czasie wychodziłam z gabinetu.Zastanawiałam sie,czy dobrze został pobrany materiał do badania histopatologicznego.Po tym czasie kolejna wizyta,wszystko ok, tyle,że umówiłam sie tym razem na usunięcie polipa szyjki.Zabieg za tydzień w specjalnej sali zabiegowej,później wizyta kontrolna i tez wszystko ok.Zaznaczam ze chodzę na Nfz i uważam,ze pan doktor jest godny polecenia.Może nie uśmiecha się do pacjentek ale nie o to przeciez chodzi,ważne że rozwieje nasze wątpliwości i doradzi np w sprawie antykoncepcji.Jedynym minusikiem to są bardzo szybkie wizyty,ale może to lepiej,bo nie stresujemy się tak bardzo😊 ja jestem zadowolona i polecam.pozdrówka😉

Chodzilam do pana dr Moskalewicza zarowno jako pacjentka prywatna, jak i na NFZ i nie odczulam najmniejszej roznicy w podejsciu. Moja sympatie wzbudzil m.in. fakt, ze mial w pamieci, ze jestem niepracujaca studentka i niejako szanowal zawartosc mojego portfela - jesli np. termin wizyty prywatnej (bo sie zagapilam i orientowalam sie, ze koncza mi sie pigulki czy cos, a terminy na NFZ byly za odlegle) zbiegal sie z terminem bardziej "doglebnego" badania, wypisywal recepte, po czym z jego inicjatywy i w jego obecnosci ustalalam termin wizyty bezplatnej, zeby ograniczyc koszty :) Konkretny, o poczuciu humoru lekko podszytym ironia (ale bez przekraczania pewnych granic), z nieskonczona cierpliwoscia do mnie - starej histeryczki. Delikatny i taktowny, wzbudzajacy zaufanie.

Ja zaczęłam chodzić do doktora od końca 2011 roku i już odbyłam kilka wizyt i jestem bardzo zadowolona. Poświęca dużo uwagi i nawet wyłumaczył mi wyniki badań, które znalazły się na wypisie ze szpitala na polnej bo tam przy wyjściu nic się nie dowiedziałam. Polecam

nie polecam, nieprzyjemne podejście do pacjentki i potwierdzam - bardzo przedmiotowe

Leczyłam się u tego lekarza przez ostatnie 7 lat. Dotychczas zawsze prywatnie. Jednak od poczatku roku, ze względu na ciąże i częste wizyty chodzę do doktora na NFZ. Skierował mnie na test podówjny w miejsce znajdujące się niedaleko jego prywatnego gabinetu, w którym test ten kosztował o 200zł więcej niż na ul.Polnej. Miał również duży problem z wystawieniem mi zwolnienia lekarskiego, mimo, że pracuję fizycznie i noszę ciężkie rzeczy. Nie poinformował mnie , że nie zrobi mi usg bo leczę się na fundusz i nic udzielał mi informacji na temat ciąży mimo iż jest to moja pierwsza. Najbardziej poirytował mnie fakt, że prawie przy każdej wizycie, a odbywałam je co 2-3tygodnie, Pan doktor połowę czasu, który spędzałam w gabinecie poświęcał na rozmowy telefoniczne o fakturach i konferencjach! JEst to przykład dobrego lekarza, ale za kasę. Na nfz już nie jest miły i uczynny.

Jestem zwykłą pacjentką, raczej z tych biedniejszych. Zawsze jestem przyjmowana na NFZ bez nagabywania na wizyty prywatne. Doktor jest taktowny, miły i zaangażowany w rozmowę z pacjentem. Polecam go paniom z czystym sumieniem.

Witam :) Trafiłam do dr Moskalewicza z polecenia koleżanki poszłam na NFZ... Uważam że jeśli LEKARZ jest z powołania to czy prywatnie czy na kasę chorych jest taki sam.... Jestem dość CIEKAWYM EGZEMPLARZEM... mam za sobą 4 ciąże i 4 porody i dość mocno nadszarpnięte zdrówko!!!Uważam Pana Doktora za bardzo uprzejmego lekarza tłumaczącego wszystko od A do Z po pierwszej wizycie kompletnie żadnych zastrzeżeń i mija tydzień od mojej wizyty w gabinecie i efekty obranego kierunku leczenia widać ... ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ :) Pragnę zaznaczyć,że mój poprzedni lekarz leczył ...

Witam :)
Trafiłam do dr Moskalewicza z polecenia koleżanki poszłam na NFZ... Uważam że jeśli LEKARZ jest z powołania to czy prywatnie czy na kasę chorych jest taki sam.... Jestem dość CIEKAWYM EGZEMPLARZEM... mam za sobą 4 ciąże i 4 porody i dość mocno nadszarpnięte zdrówko!!!Uważam Pana Doktora za bardzo uprzejmego lekarza tłumaczącego wszystko od A do Z po pierwszej wizycie kompletnie żadnych zastrzeżeń i mija tydzień od mojej wizyty w gabinecie i efekty obranego kierunku leczenia widać ... ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ :) Pragnę zaznaczyć,że mój poprzedni lekarz leczył mnie ponad rok wszystkim co możliwe a nie brał pod uwagę kolejnych dochodzących objawów.
Pozdrawiam serdecznie
i ze spokojnym sumieniem mogę polecić Pana Moskalewicza i to nie tylko moje zdanie... :)

leczę się u dr.Moskalewicza od dłuższego czasu. Mam o nim mieszane zdanie. Nie jest lekarzem który rozwodzi się i opowiada o każdym problemie. Do pacjenta podchodzi raczej chłodno,a niekiedy faktycznie można mieć poczucie "przedmiotowości". Ale mimo wszystko wydaje mi się że jest osobą kompetentną i wie co robi. Mam nadzieję że się nie mylę ;)

Nie chcę się wypowiadać na temat kompetencji dr Moskalewicza, natomiast poziom traktowania pacjenta jest poniżej wszelkiej krytyki. Wychodząc czułam się jak przedmiot, w dodatku miałam wrażenie się się podnieca patrząc na mnie, bardzo nieprzyjemne uczucie.